Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Flukonazol VS Itrakonazol Mit...

Flukonazol VS Itrakonazol Mitől függ melyiket írja fel az orvos?

Figyelt kérdés

Sikerült valami gombás fertőzést összeszednem. 3. szteroidos antigomba krémet kaptam ami nem használt, végre kaptam gyógyszert.

Anno fateromnak is volt ilyen kinézetű fertőzése vagy 5-6 éve, ő Itrakonazolt kapott. Én most teljesen mást kaptam, Flukonazolt pedig hasonlóan néz ki a 2 fertőzés.

Mi alapján dönti el az orvos melyiket adja? Hamarosan utazok haza Magyarországra családdal telelni nagyon szeretnék addigra egészséges lenni.



nov. 20. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezen kívül még legalább 50 féle gyógyszer van ami ilyen jellegű fertőzések kezelésére van.


Egyébként sok tényezős, hogy mi alapján. Van egy-két kiemelt gyógyszer amik hatásosak szoktak lenni a többségnél és ha valakinek nincs valami olyan jellemzője ami miatt az ellenjavallt lenne akkor felírják azt. Ha meg van akkor keres egy másikat az 50ből.

nov. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!