Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félek elaludni felnőtt fejjel,...

Félek elaludni felnőtt fejjel, mert félek, hogy annyira alacsonyra fog menni a vérnyomásom, ugye ez nem lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 26 éves nő vagyok, tudom gyerekesen hangzik.

Szívritmuszavarra/magas pulzus számra kaptam Bisoprolol Sandoz 5mg készítményt, már 1 éve szedem, napi 1x felet.

Ma nagyon megindult a szívem (nem dobogott be szerencsére) ébredéskor hirtelen, de elvileg kettősfront van. Én ezt a gyógyszert 90/100-as szisztolé érték mellé kaptam.

110 is volt a diasztolés értékem ma egy ideig, de visza csökkent 65-70 körülire.

De félek, hogy annyira le fog esni alvás közben a vérnyomásom, hogy na...

Ez a gyógyszer erre a problémára alapjaiban kompenzálja az alacsony értéket is, ha nagyon le menne és a diasztolés értéket is, nem csak a pulzust?

Vagy általánoságban a béta blokkolók.

Tudom erről a dokit kellene kérdeznem, de nem volt magas pulzusom ennek a szedése alatt, de az alacsony értéket nem tudom mi van ilyenkor és félek el aludni.



nov. 22. 01:54
 1/3 A kérdező kommentje:

Édesanyám magas vérnyomásos, Ő arra szed gyógyszert és szokott fájni a szíve meg mondta, hogy volt olyan hogy 3 napig magasabb volt a diasztolés értéke és el múlt, szóval hogy gyógyszer mellett is van kilengés.

Azt mondta hogy mindent kompenzál a béta blokkoló, de félek, hogy az alacsonyt nem alvás kközben, erről nem tudok semmit, meg Neki magas vérnyomásra vannak gyógyszerei.

Nem örökletes mellesleg, már megszülettem, amikor Neki ez lett és Nekem is kialakult a magas pulzus.

nov. 22. 01:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Elaludni ne félj, ilyenkor nem lesz baj.
jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fekvő helyzetben éppen, hogy emelkedik a vérnyomás.
márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!