Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez jelenthet valami problémát?

Ez jelenthet valami problémát?

Figyelt kérdés

A bal kezemen, a középső ujjam ínszalagján (a kézfejem tetején) van egy csont keménységű kis csomó, ami a középsőujjam ki- és behajlításakor előre és hátra csúszkál kb egy 1-1,5cm-es pályán. Kicsit figyelni kell, de szabad szemmel is teljesen látható ez a mozgás, de tapintással kifejezetten érezni lehet. Szerintem nemrég jelentkezhetett, de nekem csak most tűnt fel a dolog. (ez a kis csomó közvetlenül egy ér mellett található, szinte már rajta fekszik a fele. Most ahogy megfigyeltem,nagyon alacsony mértékben zsibbad is a karom, de ezeket az infókat csak érintőlegesen hagyom itt, hátha van összefüggés..)

Szerintetek mit jelenthet ez, vagy mi "baj" lehet ebből kesőbb?

Nem hinném hogy normális, de van miért aggódnom?

Előre is köszönöm a válaszokat!:))



nov. 22. 17:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!