Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha 20 éves...

Mit csináljak ha 20 éves vagyok és kb 5 fogam hiányzik meg van pár rohadt de a sima körzeti fogorvoshoz nem megyek mert ő miatta van ez (lent kifejtem) de egy minőségi magánhoz nincs pénzem elmenni?

Figyelt kérdés
Évek óta oda jártam és csak begyulladtak a fogaim, letörtek, kijött a tömés, konkrétan az egész testemben már gyulladás volt mert több fogamat elrontotta, ömlött a vér, hónapokig fájdalomcsillapítót és antibiotikumot szedtem stb stb. És ekkor még covid is volt. De viszont elmenni egy tényleg jó magánorvoshoz és az egész fogsorom rendberakatni, akár fogszabi meg minden arra meg nincs pénzem.
nov. 25. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
elmész dolgozni, spórolsz pár hónapot és a megspórolt pénzedből megcsináltatod.
nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

elmész 1 másik sima fogorvoshoz és ptivát betegként jársz hozzá .én is így vagyok...megkérded mennyi a tömés,gyökérkezelés,korona..


nem kell azonal a legdrágabb megoldásra gondolni

nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy költesz a fogadra,vagy megvárod míg menthetetlen lesz.Ha van munkád,tudsz felvenni személyi kölcsönt.
nov. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

kb 1 millióba lesz a fogpótlásod


Ha nincs ennyid akkor ugy maard, de a többire azért vigyázz.

A fogmegtartó kezelések TB re ingyen vannak.

nov. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
dehogy lesz 1 millába a fogpótlása. Azt se tudjuk mely fogak hiányoznak
nov. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kerülhet 1 millába egy teljes fogsor rendberakása.Néhány hiányzó fog még nem a világ vége,de ha pótoltatni akarod simán lehet 200-300 e/db Ha nagyon gáz a fogad,pl ínygyulladás,a fogágykezelés is van 200 e,beteg ínnyel nem érdemes pótolni,előbb azt kell kikezelni.A tökéletes fogsor a gazdagok kiváltsága,nem a pórnépé.
nov. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vállalj plusz munkát és abból fizesd. A fog egy életre szól.
nov. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy jó fogorvos kell, 5 fog még nem a vég. egy jó maszek, 2-3 havonta 25000ft ot csak félre tudsz tenni. Azért betömi megmenti egy fogad. Mikor azok már nem romlanak gyüjts pótlásra. egy hármas híd cirkonium 150000ft ól van. Ugyanez de nem kell bántani két másik fogat beültetés 250000ft De ezekkel már ráérsz ha többi védve van.
nov. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!