Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális migrénnél?

Ez normális migrénnél?

Figyelt kérdés

Tegnap egész nap èmelyegtem és enyhén fájt a fejem. Majd estére borzasztó erős féloldali fejfájásom lett, hanyingerrel, szagérzékenységgel. Valahogy sikerült elaludnom és már úgy ébredtem, hogy a fejfájásom teljesen megszűnt, de még ma is zavarnak a szagok, minden szagot, illatot erősebben érzek és forog tőle a gyomrom. Ma már tudtam enni, de még mindig nem az igazi az étvágyam. Sose volt még migrénem, de annak gondolom, mert egyeztek a tünetek, viszont normális, hogy nem csak az erős fejfájás mellett voltak tüneteim, hanem megelőzőleg és most utána is még?

20/L


nov. 26. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális.
nov. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valamivel meg lehet előzni? Mi vàlthatja ki? Nagyon félek attól is, hogy újra megfájdul a fejem. Fájdalomcsillapító se használt és a sötét szoba se segített csak, amikor sikerult elaludnom, de előtte órákig kínlódtam
nov. 26. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod megelőzni.Javaslom jegyezd fel milyen időközönként fordul elő,mennyi ideg tart, elötte mit ettél-ittál,nekem az apranax tabletta válik be és a hideg cola+pihenek-alszom.
nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem inkább cluster-fejfájás volt?
nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom. A cluster fejfájás többi tünete nem jelentkezett viszont ennek a fejfájásnak tüneteinél nem írnak szagérzékenységet, hányingert, ami nálam nagyon erős volt. De a migrént elvileg enyhíti a fekvés és a cluster fejfájás az, ami rosszabb fekvés hatására, ez nekem is így volt, hogy magát a fejfájást a mozgás enyhítette és fekve sokkal rosszabb volt, viszont a kísérő tünetek miatt nem bírtam mozogni, és csak aludni akartam, hogy ne érezzem, de nehezen sikerült elaludnom a fájdalom miatt, viszont 2 óra alvás után felébredtem és akkor már sokkal jobban voltam. Ma már a szagérzékenység, émelygés sincs jelen, de a fejem sajnos azóta folyamatosan fàj, nagyon enyhe, fájdalomcsillapítót se kell bevennem rá csak rettegek egy következő rohamtól :(
nov. 27. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!