Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Végbéltályog feltárás után...

Végbéltályog feltárás után kèt hónappal normalis ez ?

Figyelt kérdés

Végbéltályog műtétem volt két hónapja. Egy hónap után a seb mèg ott volt szépen gyógyult nem fájt .most viszont két hónap telt el a műtét után a helyén elkezdett fájni és megint dudorodik ott valami ez normális ? Csak gyógyul a seb ? Vagy újra ki alakult valami ?

Akinek volt hasonló segítsen félek :(


nov. 17. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Kontrollra már nem kell menned? Ha nem is rendeltek vissza, szerintem menj vissza és mutasd meg, kérdezz rá. Itt senki sem fogja tudni látatlanba megmondani. Amúgy meg neked kell tudnod, a műtét óta milyen volt a székleted, erőlködtél-e nagyon. Mondjuk azt nehezen tudom elképzelni, ha megműtötték, akkor újra ott legyen. Bár nem értek annyira hozzá.
nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos kiújulhat. Menj vissza!
nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy hónapig kellett vissza járnom kötözès ellenőrzèsre. Addig minden rendben is volt most két hónappal a műtét után két napja kezdett el megint fájni és érzem hogy kemény a seb körül sajnos a múltkor is így kezdődött félek nagyon nem akarom még egyszer átèlni ezt rosszabb volt mint a szülés komolyan mondom
nov. 17. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!