Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy ginat tettek az...

Lehet hogy ginat tettek az italomba?

Figyelt kérdés
Szombaton barátaimmal elindultunk bulizni, viszont elegge erdekes vege lett a bulinak. Nem eloszor ittam és tudom a mertekeket és tudom hogy most nem is ittam sokat csak ugy eppen hogy jol érezzem magam,nem akartam bebaszni nagyon durvan. Ezt tök jól ment egészen kb 1 óráig ami után semmi sincs meg. Nem tudom hogy hogy jutottam haza meg igazabol onnantól semmire se emlekszem. Tobbiek figyeltek ram és mutattak is kepeket amin kb mint egy halott ugy nezek ki és kb ugy is viselkedtem. Fekudtem ossze vissza és nyitott szemmel aludtam. Aztán vegul valahogy én egyedul mikor eppen nem volt senki mellettem elindultam haza de abból sincs meg semmi igazabol és tobbszor be is aludtam ütközbe (már amire emlekszem). Vegul masnap mikor felkeltem egész nap ki se mozdultam az ágyból es csak fekudtem olyan rosszul voltam. Létezik hogy valamit raktak az italomba? Mert annak ellenére hogy volt hogy 5x ennyit is ittam már nem viselkedtem meg igy.

nov. 28. 10:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha csaj vagy és nagy létszámú bulin voltál akkor lehetséges, hogy valaki megpróbált kiütni, csak mivel ott voltak a barátaid így nem merte az illető kihasználni az alkalmat.


Legalábbis ha tényleg csak annyit ittál amennyit ês amúgy úgy bírod valóban a piát, ahogy leírtad és nem is keverted ott jókedvedben amire már nem emlêkszel utólag akkor fennáll a gyanú.


De a lênyeg, hogy megvagy, épségben vagy és viszonylag jól is vagy.

nov. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben lehet, hogy vennék egy drogtesztet csak a biztonság kedvéért.


De ha tényleg nem ittál olyan mértékben, akkor valószínűleg tényleg tettek a piádba valamit.

nov. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A ginát (ghb) már nem nagyon használ senki, mivel betiltották (szerepel a pszichotróp anyagok 2. jegyzékében).

Sokkal valószínűbb hogy valami benzó alapú gyógyszert (fronya, rivó, xanax stb) használtak. De lehetett akár új típusú dizájner drog is (pl ketamin-analógok).

A tünetek minden esetre gyanúsak, van esély rá hogy jól látod a dolgokat, és tényleg belekevertek valamit.

nov. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Bocsanat elfelejtettem irni hogy fiú vagyok! Azért durva ezekbe belegondolni hogy ilyen van. Drog tesztet merre tudok venni és hogyan működik?
nov. 28. 12:18
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

#3 Azért ne használna egy bűn9ző ginát, mert betiltották??? Ez vicces :D


Kérdező! Mennyit ittál? Nem szedsz gyógyszert?

nov. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
*bűnöző
nov. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%

Így, hogy fiú vagy elég fura.


Esetleg valaki el akarta venni az értékeid és azért tehetett valamit az italodba de akkor meg nem csak a tiédbe kellett volna, hogy tegyen....


Esetleg tévedésből rakhatták bele


Nagyon kicsi valószínűséggel valakinek a szerveid kellettek volna.


Vagy nem gináztattak be csak össze vissza kevergetted a piát aztán arra már nem emlékszel.

nov. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

4.

Nincs olyan teszt ami mindent kimutat hülyeséget irt a 2-es! Vért kell venni!

nov. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Amit kaptál az úgy tűnik midazolam.
nov. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

# 5

Igen.

Régen egy csomó helyről egyszerű volt beszerezni. Megrendelted, és másnap hozta a postás. (Ma már ez nem ilyen egyszerű.)

Ha valaki mégis ghb-t használna, akkor súlyos büntetést is kockáztatna (simán lehet börit is egy ilyen esetben).


Akármilyen bűnöző is valaki, ha van egyszerűbb megoldás (pl legális dizájner drogok, gyógyszerek) akkor afelé fog húzni. Így sokkal nagyobb az esélye hogy ilyesmi szereket használnak.

Gyógyszerek közül ugyanúgy nehéz lenne észrevenni (ízre, mennyiségre stb) pl a folyékony rivotrilt (ami eredetileg injekciós ampullában van).

A dizájnerek közül meg elég megnézni mit tudott a legutóbb C-listára tett (FXE) Fluorexetamine (és valószínű már felváltotta helyét egy újabb analóg).

De ezek csak magas reptű tippek (egyébként sima mezei drogteszt nem mutatná ki), ezeken kívül számtalan más anyag is lehet.

nov. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!