Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tegyen túl magam azon,...

Hogy tegyen túl magam azon, hogy egyszer drogot tettek az italomba? A mai napig rosszul vagyok a gondolattól.

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt az drogozott be, akivel együtt dolgoztam, tehát meg csak nem is hibáztathatom magam, mert nem egy idegentol fogadtam el bármit, soha nem tennék ilyet. A vizéből adott, amiben mdma volt... szerencsére nem történt semmi, azon kívül, hogy beszélt hozzam es próbált velem táncolni, ezután a barátnőimmel voltam majd együtt hazamentünk. Csak másnap jottem rá, hogy mi történt, amikor elmúlt a hatás. Annyira sokkban voltam, hogy inkább nem akartam többé latni es nem csináltam semmit. Ma mar nagyon bánom, meg kellett volna bosszulnom, vagy össze kellett volna veretnem valakivel... hogy lehet ezt elfelejteni?
2020. okt. 10. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi idő után sem sikerült, én azt javaslom kérj prifesszionális segítséget, menj el pszichológushoz. Nem csak beteg emberek járnak, nem kell szégyennek vagy tabuként kezelni.
2020. okt. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Fu, hát alapvetően kár volt ez ide kiírni, Magyarországon a fiatalok 90%-a drogos, de minimum rendszeres füvező, sok megértést ne várj.
2020. okt. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Más az, ha valaki magába tömi a kabszert, ismerek sok olyat, aki csinálja, fel is ajánlotta, de nem drogoznanak be. Ez nem is itthon történt egyébként.
2020. okt. 10. 16:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Örülj annak, hogy nem történt semmi. Sokkal rosszabbul is járhattál volna...
2020. okt. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos vagy te ebben? A sajàt vizèből adott neked. Ki az a hülye aki arra pazarolja a cuccot hogy vízben hígítva megissza? Mdma meg màr ritkaság manapsàg
2020. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem mar többször ajánlották úgy fel, hogy vízben volt feloldva... pont azért ittam bele anno 4 eve, mert fogalmam sem volt arról, hogy vízben oldják fel. Azóta mar többször láttam, hogy így csinaljak.

Ezer százalék, az eset után 10 órán keresztül fel voltam porogve es egyedül ugráltam a szobámban reggel 8-ig... másnap mondta az ismerőse, hogy folyton mdma van nála, akkor tudtam meg, hogy mi volt az a drog.

2020. okt. 10. 16:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem úgy drogoztak be hogy egy pohár borba rakták. És úgy csábítot oda hogy anyukámnak szeretne küldeni a saját készítésü borábol és kóstoljam meg csak egy kortyot. Falubeli volt nem gondoltam hogy baj lehet. Megittam egy pohárral és arra ébredtem hogy nyakon öntöttek egy vödör vízzel és utánna hánytam nagyon sokat. Autóba tuszkoltak.

Kézben vittek az ajtónkig állítólag [ezt már anyukám mesélte] . Másnap 10 órakkor tértem magamhoz. Nem voltam másnapos. De fordítva volt rajtam a bugyi ezért elkellett vinni nőgyógyászhoz hogy nem erőszakoltak e meg.

Csak azt tudtam elmondani hogy kitől fogadtam el az italt mert szinte semmire sem emlékszem csak hogy megpróbáltak felmosdatni. Mert nyilván nem tértem magamhoz és hívott segítséget. Mentőt nem mert. Azt hazudta hogy az utszélén találtak rám eszméletlenül.

Én partydrogot kaptam.

Megis ölhetett volna. Szerencsére szűz maradtam.

15 éves voltam amikor ez történt.

2020. okt. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!