Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most kezdtem el tampont...

Most kezdtem el tampont használni. Már felhelyezni is csak negyedszerre sikerült de mikor ki akartam húzni az nagyon nehezen ment sőt még fájt is. Ez normális vagy csak azért van mert még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 20:12
 1/6 anonim válasza:
100%
eleget vártál ? minit használsz? hanem próbáld azt, és addig hagyd bent a tampont amííg teljesenmegtelik. ha továbbra is fáj maradj a betétnél.:/
2010. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Hát az teljesen nyilvánvaló hogy a szűzhártya útjában van a tamponnak. Hisz beleakad.
2010. okt. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
70%
ha minit hasznnáálsz annak nemkéne fajniii még ha nemvagy szuz akkoris..de sokmindnekinek kényelmetlen a tampon..én má rászoktam dem ég mindig minit hazsnálok...de csak ah muszáj furdéskor vagy így..akkor nehezebben tudod felrakni ha még nincs teljesen meg a bajod mer akkor szááraz...háát ezt majd te kiérzed ..
2010. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Először amikor én tampont kezdtem el használni még én is szűz voltam.Eleinte nagyon nehezen ment, nekem is fájt.Majd megtaláltam azt a pozicit felhelyezésénél, amivel a legjobban fel tudom úgy helyezni, hogy ne fájjon.Minél mélyebbre tudod felrakni annál kevésbé fog fájni. A cserénél várd meg, hogy teljesen megteljen, és akkor nem fáj a kivétel.Eleinte minivel prbálkozz, majd ha az elég kényelmes, akkor válthatsz normálra. Én is így csináltam, és nekem nagyon bevált!Szorítok érted!Menni fog!Ügyes legyél!
2010. okt. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Ha jól megtelik a tampon, akkor elvileg nem fájhat, amikor kiveszed, ám mivel te szűz vagy, valószínűleg ez is kellemetlen lesz, hiszen sokkal nagyobb átmérővel jön ki, mint ahogy bement. Várj vele kicsit, próbáld később, és inkább guggolva, miközben nyomsz.
2010. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi:)))hát az biztos h eleget vártam...nemtom mért fájt ennyire de most kicsit megijedtem...de az ugye nem lehet h túlságosan megtelik és bennem marad?
2010. okt. 20. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!