Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miből lehet észrevenni, ha...

Miből lehet észrevenni, ha valaki kokainozik?

Figyelt kérdés
Milyen apró jelekre figyeljek? Miből tudnék megbizonyosodni erről? Vannak gyanús jelek, de egyelőre ez csak feltételezés a részemről. Az általános jeleket nyilván olvastam a neten, de inkább a személyes tapasztalatok érdekelnek. Viselkedésben és testi tünetek terén mi az, ami szinte bizonyítja a dolgot?

nov. 29. 11:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szipog, vakargatja az orrát, ingerlékeny, esetenként agresszív is.
nov. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

A szipogas az tipik tunet, hacsak nem lenyeli a motyeszt.

Akaratlagos mozdulatok, gyakran a szajukat ragjak belulrol.

Indokolatlanul pörög.

nov. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Pont a szipogás, orrfolyás miatt lett gyanús számomra. A lakásban mindenhol zsepik hevernek. Egyébként nem ingerlékeny, sőt inkább nyugodt. Emellett magának való. Rengeteget dolgozik, késő estig, hétvégén is. Azon kívűl szinte semmi mást nem csinál,nem is nagyon érdekli más...dolgozik és utána alszik. Akár egész nap. Pillanatok alatt elaszik. Néha elmegy kerékpározni, túrázni egyedül. Magára igényes, de a környezetére (lakás, autó) nem. Nehéz vele komolyan beszélni, mindent elhülyéskedik, elbagatelizál.
nov. 29. 12:24
 4/26 A kérdező kommentje:
Emellett hasmenés, gyomorfájdalom szinte hetente előfordul nála. Csak ebédet eszik normálisan,reggeli sokszor kimarad, vacsorát szinte egyáltalán nem fogyaszt. Ha igen, szarul van tőle.
nov. 29. 12:35
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel ez egy erősebb influenza jelei is lehetnek... Az biztos ,hogy cseppet sem egészséges minimum egy teljes körű kivizsgálás kellene. Vagy egy pszichológus, mert ez "mókus kerék élet" is lehet.
nov. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Miota allnak fenn a tunetek?

Hasmenest valoban okozhat, kokaintol en tudtam aludni.

A tobbi, amit leirtal, sztem nem kapcsolodik kolahoz.

nov. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Mindegyik tünet már régóta, ezért nem gondolom influenzának. Nehéz kirángatni a mókuskerékből, a munkahelyről, kicsit olyan mintha csak ott érezné igazán jól magát. Szerinte teljesen oké, hogy minden nap este 7-8-9-ig dolgozik, sőt még tovább és majdhogynem minden hétvégén is, akár vasárnap is. Ami még fura, mondok neki valamit és sokszor nem emlékszik rá, mintha nem is érdekelné. Ő meg sokszor összevissza beszél és nem lehet rajta kiigazodni.

Bár lehet nem is kokainfüggő hanem munkamániás, nem tudom. De ez szerintem nem normális.

nov. 29. 12:58
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Inkább neki csak ez az élet , igen ebbe is bele lehet betegedni. Túl hajtja magát sok a stressz és úgy fárad ki hogy észre se veszi már.
nov. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Jellegzetes a kitágult pupilla, a szimpatikus reakció jele, az előbbi videón is jól lehet látni.
nov. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!