Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik az hogy a műkönny még...

Létezik az hogy a műkönny még több mint 24 óra után is kifejti hatását és élesen látok? Nektek meddig "elég" egy cseppentés?

Figyelt kérdés
Sziasztok a kérdés adott, tegnap délelőtt 13 óra körül cseppentettünk a szemembe, most mikor ezt irom kicsivel múlt 16:30 és még mindig élesen szépen látom a gépemen a betüket, tv-n sporton az eredmény jelzést stb. Létezik , hogy ilyen sokáig hat a műkönny? köszi a válaszokat. (talán most kezdek picit tompábban látni de még mindig élesen, pl gépen tök jól látom a sarokba az órát)
dec. 3. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tart pár óráig tart az Artelac hatása. Te milyent használsz?
dec. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1 jav. Nekem csak pár óráig tart a hatása /Artelac/.
dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ocutein Sensitive , de nem tudom mennyire száraz nem száraz a szemem, anyukámnak javasolták az optikába, és mivel én mozgássérült vagyok, sokat gépezek és tv-zek, meg teló, anyukám mondta próbáljam ki, és nekem jobb lett a látásom, úgy néz ki eddig, hogy nekem elég lesz napi 1 "kör"
dec. 3. 17:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is megpróbálom, mert ez már nem a legjobb nekem. köszi.
dec. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szivesen de ismétlem nekem nem orvos optikus ajánlotta, édesanyámnak ajánlották a szemére de ő azt mondta ez vénynélküli ezekket bárki használhatja nem árt és próbáljuk ki, azért amit fentebb irtam.
dec. 3. 17:42
 6/10 A kérdező kommentje:
ocutein sensitive care elnézést, ez a pontos neve , (én nekem segiteni kell cseppenteni , most anyukám behozta a dobozt is és megnéztem) azt nem tudom tartósitószert tartalmaz e édesanyám szerint nem, mert a doktornő olyat javasolt neki, amit kontaktlencséseknek is jó .
dec. 3. 19:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyit mondott az orvos, hogy használjak műkönnyet, majd kitapasztalom, hogy nekem melyik a legjobb. köszi:)
dec. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szivesen, ha gondolod próbáld ki anyukám azt mondja mióta használja kb elég neki is 1 cseppentés 1 nap.
dec. 4. 10:20
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Ezzel csak az a bökkenő, hogy olyan szinten hozzászoktatod a szemedet, hogy utána képtelen vagy nélküle “élni”. Nem beszélve arról, hogy hosszútávon biztos van valami hátulütője.
jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Állitólag a jobbak veszélytelenek.
jan. 24. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!