Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Flector Rapid nagyon erős...

A Flector Rapid nagyon erős fájdalomcsillapító?

Figyelt kérdés

Milyen gyakran lehet használni?


Rá lehet-e szokni@


Hosszútávú mellékhatást tapasztalt-e valaki?



dec. 7. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a betegtájékoztatót.
dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Fene a lusta fajtádat! [link]


A sima diklofenák tartalmú vény nélkül kapható bogyók 25 mg-osak, ez a duplája + por, gyorsabban felszívódik, elég erős.


Akut, főleg gyulladásos betegségek rövid távú kezelésére alkalmazzák, amikor a gyors hatás különösen fontos. A Flector Rapid alkalmazása ajánlott migrén roham gyors, hatékony kezelésére. A Flector Rapid szedése javasolt a sérüléseket követő fájdalmas gyulladások (pl. ficamok) esetén; fogorvosi és ortopédiai beavatkozásokat követő fájdalmak esetén; nyaki és háti fájdalmak, lágyrészek reumatizmusa esetén; különböző fertőzéses megbetegedések, különösen a fül, az orr és a gége gyulladásos megbetegedéseiben, valamint fájdalmas menstruáció során.


3. Hogyan kell alkalmazni a Flector Rapidot?


Ezt a gyógyszert kizárólag az orvos által előírt adagban és ideig alkalmazza. Amennyiben nem biztos az adagolást illetően, kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét.


Az alkalmazás módja

A tasak tartalmát szórja egy üres pohárba és oldja fel kevés vízzel.


A kezelés időtartama

A kezelés időtartamát az orvos határozza meg.


Szokásos ajánlott adagja napi 1-3 tasak.

Enyhébb esetekben általában elég naponta 1-2 tasak.

A maximális adag 4 tasak naponta.

A terápiát az első tünetek fellépésekor kell elkezdeni és a tüneteknek megfelelően néhány napig, maximum egy hétig kell folytatni.

dec. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem igazán tartozik az erősek közé. Nekem például sose hatott semmire. Olyan, mintha be se vettem volna.
dec. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Az aceszulfám-K és az aszpartám talán a legkárosabb mesterséges édesítőszerek, ezeknek a hosszú távú fogyasztása okozhat gondot. Ha választanom kellene, én inkább más diklofenák-epolamin-tartalmú fájdalomcsillapítót szednék.
dec. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

A Flectort én inkább porban szedtem és bármilyen fájdalomra és bármilyen erősre is vettem be nagyon gyorsan hatott és sokáig is tartott a hatása.


Volt olyan foggyulladásom, hogy 3 adag Lidocainnal se bírta a fogorvos le érzésteleníteni és még ezt a fájdalmat is elmulasztotta nekem.

dec. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Hasonló a cataflam-V(diklofenák). Nem mondom hogy szeretem azt gyógyszert,de sok kellemetlen és fájdalmas dolgot átkísért(görcsök,fogfájás,gyulladások). Vízben kell feloldani,szóval kevésbé irritálja a gyomrot is.
dec. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De azt olvastam, ami granulátum, tehát vízben oldódó por, ugyanúgy kikeszitheti a gyomor nyálkahártyáját, gyomorfekélyt, meg ilyen szép dolgokat okozhat.
dec. 8. 14:27
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Jót hosszútávon nyilván nem tesz egy fájdalomcsillapító sem. Ideig óráig hatásos, de meg kell keresni a fájdalom okát és azt orvos által megszűntetni.
dec. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!