Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kell ahhoz inni/bevenni,...

Mit kell ahhoz inni/bevenni, hogy egy buliban reggelig bírja az ember?

Figyelt kérdés
A szomszéd nyaralóba néha kitelepül pár fiatal, este kezdik a dorbézolást, és hajnal négykor még mindig megy az artikulátlan üvöltözés. Hazafelé rengeteg üres üveget visznek, tehát alkohol van bőven, még sem dőlnek ki éjféltájt. Ilyen jól bírják a piát, vagy ehhez drog is kell?
2009. jan. 3. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ha nem iszok semmit (és nem is drogozok) akkor is birok hajnalig táncolni:-) szerintem jó kondiban vannak a fiatalok,de lehet hogy drogoznak is,nem tudhatjuk.
2009. jan. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi különös, ha bepiálnak és szinten tarják magukat (mértékkel isznak), akkor ki lehet húzni 4ig, persze akkor már nagyon fáradtak lesznek, legalábbis én az ilyen egész estés bulikon már 2kor szoktam érezni, hogy majd leszakad a lábam. De lehet ők edzésban vannak.
2009. jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
4ig semmit. Ha 6-7ig bírják akkor valószínű nem keveset ittak, ha még délután is tombolnak, na ahhoz drog kell.
2009. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!