Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ember tud álmában inni? :D:O

Ember tud álmában inni? :D:O

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülye kérdés, de komolyan gondolom...

ma este 1:30-kor lefeküdtem aludni. Egy "kis" idő múlva, arra lettem figyelmes, hogy szúnyog zümmög a fülembe.. Elzavartam, ránéztem az órára és 4:00 óra volt. Nem értem... Na mindegy, nem ez lenne a kérdésem lényege. Voltak itt vendégek, és maradt egy teljes rostos üdítő(s üveg). Mielőtt lefeküdtem, leittam belőle úgy 5 cm-t (azért mondom így, mert máshogy nem tudom...), és az ágyam mellé tettem. És 4-kor amikor "fölkeltem", épp, hogy maradt benne valami. Úgy 10 cm hiányzott. Ne nézzetek hülyének, de ember tud álmában inni? Ja, mellesleg 4-kor amikor fölkeltem nagyon dobogott a szívem, lüktetett a fülem és még levegőt is nehezebben vettem...


2010. júl. 4. 04:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%

ha aludtal honnan tudod h voltak vendegek?

2) vajon ok ittak meg az uditot (nem lehet tudni)



3 fogalmazz ertelmesebben

2010. júl. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
nyílván akkor vitte be amikor lefeküdt és már elmentek a vendégek
2010. júl. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
a szúnyog itta le szerintem :-)
2010. júl. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
97%
Az ember sok mindent csinál úgy "álmában", hogy másnap nem emlékszik rá. Nekem pl. a fiam azt csinálta, amíg kicsi volt, hogy rendszeresen felébredt éjjel, és az én ágyamban aludt tovább. Viszont csak én hozhattam át, mert rácsos ágyban aludt, és csak ketten lakunk. Viszont reggel erre rendszerint nem is emlékeztem, csak megállapítottam, hogy itt alszik mellettem a gyerek.
2010. júl. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
hát lehet hogy 1:30kor feküdtél le de akkor jó gyorsan el is aludtál hogyha nem emlékszel arra hogy kezdtél elszundítani :P am a másikat nem tom megmagyarázni én is jártam már úgy hogy a kólás üveg félig volt (én feküdtem le utolsónak és én keltem első ként) mire reggel felébredtem az üveg alján volt egy kicsi nem értettem és még a mai napig se értem hogy történt de akkor nem csak nálam párolog az üdítő :P
2010. júl. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én feküdtem le utolsónak, és én keltem fel elsőnek is (4:00-kor).
2010. júl. 4. 09:16
 7/14 A kérdező kommentje:

És első:

Mi nincs ebben jól megfogalmazva?-.-"

Ha nem érted, akkor ne válaszolj.

2010. júl. 4. 09:17
 8/14 BlackSword ***** válasza:
90%
Én meg egyszer kimentem pisilni éjszaka... És másnap nem emlékeztem rá... Mondjuk Te ittad meg, és mivel az ivás szinte rutinná válik, nem is emlékszik rá az ember... Ilyenek miatt ne görcsölj... Alvás közben kiszáradt a szád, lenyúltál az üdítőért, és ittál... Talán teljesen fel sem ébredtél...
2010. júl. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen, van ebben igazság..

Gondolom azért is dobogott a szívem, meg lüktetett a fülem, mert sokat ittam egyszerre.

2010. júl. 4. 12:57
 10/14 M@x ***** válasza:
100%
Sztem vmelyik családtagot ivott belőle miközben te aludtál!
2010. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!