Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Terhesség vagy menstruáció?

Terhesség vagy menstruáció?

Figyelt kérdés

A párommal együttlétek alkalmával mindig védekeztünk óvszerrel és semmilyen hibát nem vettünk észre.

Pár napja kellett volna megjönnie sosem pontos a menstruációm pár napokat késik mindig de amikor 2 napja együtt voltam a párommal másnap rózsaszínes vérea folyást tapasztaltam mára pedig elkezdtem vérezni de barnásabb nyálkásabb volt és sokkal kevesebb vér. Amikor menstruálok mindig érzem azt a kellemetlen folyás érzést pl ha felállok de most nem. Ez a menstruáció kezdete lehet vagy terhességre utalhat más tünetem nincsen?



dec. 12. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Csinalj egy tesztet es megtudod. Bar ha meg pozitiv is, inkabb gyanakodnek kemiai terhessegre, mint normalra.


Egy egeszseges terhesseg nem jar verzessel. Szerintem egyebkent meg fog jonni, csak most igy kezdodik.

dec. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egy kicsit hevesebbek voltatok, ne aggódj, biztos nem vagy terhes
dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!