Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért “fagyok le” bizonyos...

Miért “fagyok le” bizonyos emberek társaságában? Valaki járt már hasonló cipőben mint én?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de akaratomon kívül bizonyos emberek társaságában egyszerűen le fagyok (teljesen másképp viselkedek, mint ami amugy lennék) Utólag vissza gondolva olyan kis “bénának” érzem magam. 😅


Köszönhető ez annak, hogy inkább introvertált beállítottságú ember vagyok és nem igazán élek szociális életet??



#Le fagyok
dec. 13. 23:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális, főleg új emberekkel való találkozáskor, habár régebben a nagynéném is kiváltotta belőlem. Nálam az első pár szó mindig olyan nehezen akar kijönni a számból hogy az már kínos, tiszta ciki. Van hogy egyszerűen nem tudok rájuk reagálni, vagy túl hangos vagyok gyorsan vagy hülyeségeket beszélek. Valahogy olyan mintha nyomást gyakorolnának az emberre akarva akaratlan. Különösebb jó tanáccsal nem szolgálhatok, nekem egy idő után elmúlt, ahogy elkezdtem diákmunkásként kasszázni, mert ott állandóan beszélni kell a vevőkkel, na meg az egyetemen is mindig új emberekkel csoportosítanak. Talán ha többször hozod magad ilyen szituációkba akkor enyhülhet. Ha mást nem is de azt biztos elmondhatom, hogy nem vagy egyedül ezzel, nyugi. :)
dec. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!