Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Energiaital fogyasztás okozhat...

Energiaital fogyasztás okozhat ilyet?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre hogy időnként pár percen keresztül érzek erősebb szívdobbanásokat. Napi 1 energiaitalt ittam. Mióta ezt észrevettem nem ittam és mintha kevesebbszer érezném. Lehet az volt az ok és napok kellenek míg helyreáll?
dec. 17. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Minden bizonnyal az energiaitaltól volt, ha jót akarsz magadnak, hagyj fel vele, nem egy ember halálát okozta az a szar. Mondom ezt úgy, hogy régen én is literszámra ittam és pont ilyen panaszokat okozott, mint neked.
dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Ne igyál soha többet energiaitalt és ha tudod a szeretteiket is beszéld le róla.


Baromi káros, én is az energisitaltol kezdtem el egy idő után fura dolgokat érezni a szívemnél.

Ez egy méreg, olyan mint a cigaretta csak sajnos ezt még a fiatalok is megvásárolhatják. :(

dec. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
örülj neki, hogy helyreáll.. nem pedig infarktus lesz a következmény
dec. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Okozhat
dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik érzékenyebbek rá. Nem mindenkire egyformán hat. Önmagában napi 1 energiaital nem lenne probléma de ezek szerint neked érzékenyebben reagál rá a szervezeted.


Ne idd ha ez a tapasztalatod. Ha a koffein miatt ittad igyál kávét helyette. Ha az íze miatt akkor Xixo tutti frutti.

dec. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!