Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bikinivonal gyanta, meleg...

Bikinivonal gyanta, meleg gyantával?

Figyelt kérdés
Hogy kell jol hasznalni, tapasztalatokra lennék kivancsi, illetve, hogy mennyire eri meg kiprobalni, vagy mi lenne a legjobb?
dec. 23. 00:39
 1/1 anonim ***** válasza:
36%

Ha pelyhes, nem vészes, akkor hagyd.

Ugyanis a testeden a szőrzet úgy működik, hogy te kitépkeded vagy borotválod a test védekező módba kapcsol és egyre erősebb szőrszálakat igyekszik növeszteni, hogy továbbra is betartsa a funkcióit.


Ha nem hiszed el, megmutathatom a bokám. Ugyanis gyantáztam egy ideig, hogy ha leülök a nadrág ugye feljebb csúszik és kivillan a boka.


Viszont: megerősödött, feketébb lett a szőrzet azon területen.


A gyantázást offolni kezdtem, mert ugye kell egy bizonyos hosszt növeszteni a megfelelő gyantázáshoz. Már 2mm-nél feketellett, borotvára váltottam.


Azóta folyamat szedem. Télen pedig hagyom. Úgyhogy most meg tudom mutatni is...


Jobban jársz, ha elveted az ötletet.

+ a gyantázás baromira nem egészséges a bőrnek. Roncsolja krményen, főleg vékonyabb bőrnél, mint pl bikinivonal, arc.

dec. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!