Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minek a tünete lehet a gyakori...

Minek a tünete lehet a gyakori erős orrvérzés?

Figyelt kérdés

Barátomnak pár hete kezdődött. kb 2 naponta erősen elkezd vérezni az orra. Voltunk sürgősségin, megvizsgálták, vér vétel, röntgen stb... várjuk az eredményeket de engem nagyon aggaszt mert fogalmam sincs mi lehet az ok. Próbáltam utána olvasgatni de mindenűt csak a magas vérnyomást meg a stresszt írják.

Valami tipp?


2010. okt. 21. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

Nem ijesztgetés képp de előjele lehet 1 agyvérzésnek is.

Ha azt akarja h szexelj vele. akk menj bele. csináld amit mond mert lehet nem sokáig lesz veled.

18/F

2010. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Az előző válaszolót ne vedd figyelembe.

Nekem is volt ilyen, nagyon sokszor, egy ér az orrban megvan gyengülve, nekem ezt egyszerűen elégették és azóta semmi bajom. Egyébként amit az előző válaszadó írt, hogy agyvérzést okozhat pont hogy fordítva igaz, mert a férfiaknál ez "megelőzi" az agyvérzést, mert kitud ürülni a vér.(ugye a nőknél máshogy ürül a vér, férfiaknál sehogy)

De van egy érerősítő gyógyszer is, a nevét nem tudom, majd megkersem.:)

2010. okt. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik osztálytársamnak is volt olyan, hogy elpattant az ér az orrában. Vagyis azt mondták neki az orvosok, h artériás vérzése volt, s jó, h olyan gyorsan beértek a kórházba, mert nem sok kellett volna, h elvérezzen. Neki is elégették, vagy kiégették az orrában az ereket, nem tudom pontosan hogy hívják ezt, vagy h működik, lényeg, h mostmár nincs semmi baja.
2010. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik volt osztálytársamnak vérzett sokat az orra. Neki is az eret égették.

Amúgy mostanában nekem is gyakran vérzik az orrom. Kb 3-4 éve vérzett sokat, azóta csak ritkán, szinte soha. És most kb 1-2 hete megint...:S

2010. okt. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Agyvérzés okai lehetnek,bármilyen eredetű májbetegség,súlyos vesebetgség is lehet,ugyanakkor a vérképzőszervi betegségek első jele is lehet.

Az orrsövényen lévő jóindulatú érdaganat is gyakran okoz vérzést. Az orr- és orrmelléküregek jó- és rosszindulatú daganatai szintén okozhatnak orrvérzést.

Sztem azért érdemes lenne megmutatni orvosnak is egyszer!;)

2010. okt. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
doki megvolt, kivizsgálás is, kedden kapjuk az eredményeket.
2010. okt. 21. 22:52
 7/9 anonim válasza:
100%
Régebben nekem is sokat vérzett az orrom (gyengék a hajszálerek) és Rutascorbin tablettát kellett szednem, mert nagyon nehezen állt el magától, de amint bevettem a gyógyszert pár pillanat alatt elállt a vérzés.
2010. okt. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rutascorbin vény nélkül kapható a patikában és kifejezetten az ereket erősíti. Ha egyéb belgyógyászati problémákat kizárja a kivizsgálás, akkor nektek is megoldás lehet az orr gyenge ereinek az elégetése. Pár perces beavatkozás, azonnal haza tud menni a párod. A kisfiam orra vérzik gyakran, neki is rutascorbint kell szednie.
2010. okt. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ti használtatok A vitamin olajat az orr ereinek égetése után?
2011. márc. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!