Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire utalnak az alábbi tünetek?

Mire utalnak az alábbi tünetek?

Figyelt kérdés
Máskor is szoktam hasonlót érezni,de ma nagyon rajtam van. Fáradtság/gyengeség/lustaság nem.is tudom minek nevezzem . Egyébként nem vagyok lusta tipus mindig csinalom amit kell. Sírhatnékom van,elegem van úgy érzem,nem érdekel úgy semmi,mint máskor. Szomorú vagyok,a párom is kérdezte mi van velem(?). Nem fáj semmim
dec. 26. 18:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehet pms? elvileg 8 nap van menstruációig.
dec. 26. 18:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, + kettősfront van ma is holnap is, simán taccsra vág. Sok vitamin, folyadék, pihenés, és séta a levegőn.
dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bennem mindennap a félelem is. Mert hányás fobiás vagyok,a.fiam október 23.án hányt aztán végül mindenki el kapta,én meg úsztam hasmenéssel. Félek hogy újra elkaphatjuk. Most téli szünet van,senki sem beteg nálunk. Nem nagyon megyünk sehova sem.
dec. 26. 18:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és ma nagyon beszélni sincs kedvem. Na ilyen még nem volt.
dec. 26. 19:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Front, depi, történt mostanában valami szomorú?
dec. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan semmi
dec. 26. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!