Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Női masszőrhöz vagy férfi...

Női masszőrhöz vagy férfi masszőrhöz mennél szívesebben?

Figyelt kérdés
Teljesen szex mentes gyógymasszázsról van szó vagy relax masszázsról!Egyáltalán fel merül-e az embereknek,hogy egy fáradt testet és idegrendszert "kényeztessen" egy szakembernél erre pénzt áldozva?
2010. okt. 22. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindekettőnél voltam többször is. Mindegy.

33 N

2010. okt. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

En mostanaban eljarok masszazsra es nagyon jot tesz a testnek, mivel nem csak a testet lazitja el, de a lelekre is jo hatassal van.

Mostanaban fedeztem fel a Thai-general masszazst es ugy mentem oda, hogy fajt a tarkom es derekam, aztan arra lettem figyelmes, hogy a 2 kezeles utan eltuntek a fajdalmaim es lelkileg is felfrissultem.

Ugy erzem, hogy kell erre aldozni, mivel ennyi kenyeztetes kell a testunknek.

Ferfi es no is masszirozott mar, de nem vettem eszre a kulonbseget, de szerintem az a fontos, hogy egy jo masszorhoz keruljunk, s itt mar a neme nem szamit.

2010. okt. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nőhöz mennék... nem szeretném ha egy idegen férfi masszírozna... 26/nő
2010. okt. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bozsikrisz válasza:
100%

Voltam már férfinál is, nőnél is. A legutolsó, akihez jártam egy 60 körüli pasi, egy barátnőm ajánlotta.

Kizárólag hátmasszázst kértem. A 5-6. alkalom után mondta, hogy forduljak a hátamra, kilazítja a vállamat...a második ilyen alkalomnál már teljesen véletlenül többször is a mellemhez ért, illetve a tenyeremet is megmasszírozta, és teljesen véletlenül nem egyszer az ágyékához ért a kezemmel.

Soha többé nem megyek férfi masszőrhöz, mert mindet ugyanazért kellett ott hagynom előbb-utóbb...


26/L

2011. ápr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Előttem szólónak: sajnálom hogy ilyen tapasztalataid vannak. Biztosíthatlak, hogy nem minden masszőr ilyen, de tény, h van egy pár. Tudom, mert amíg egy fürdőben dolgoztam, láttam és hallottam érdekes dolgokat. De hidd el, aki így dolgozik, annak soha nem lesz normális vendégköre, és kiesik a szakmából. -Persze most jön h a koma 60 éves volt. Ezt úgy hívják h kapuzárási pánik, és a férfiak egy része bekattan, és ilyen lesz. Nekem az oktatóm érdekes módon örökké csak csajokon mutatott be mindent, és furán viselkedett. De a saját vendégeinél már nem, annyi esze volt.


Szóval ne tessék általánosítani! A masszőz nem egyenlő a prostival, a masszőrök meg nem kiéhezett perverz pancserek.

21/f

2011. ápr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Egyet tudok érteni az előttem szólóval. Én is masszőr vagyok illetve annak tanultam és még most is tanulok. Barátnőm van és nem nyúlkálnék senkihez úgy ahogy leírta előttem valaki.

Ha valaki felajánlkozna azt sem fogadnám el természetesen. Egyébként ha azt nézném ,hogy ki hogy néz ki és hasonlók akkor nem tudnám rendesen csinálni a dolgomat és engem zavarna a dolog. Előfordul néha ,hogy kivillan egy két testrész, de én autómatikusan fordítom a fejemet,mert bármilyen furcsa engem talán még jobban zavarna , mint akit masszírozok. Sajnos sok az ilyen és ehhez hasonló sztori. Higgyétek el, ezeket ott kell hagyni és lapozni. Előbb utóbb elfogynak a kuncsaftjai.

27/f

2012. szept. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!