Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a vadhússal?

Sajtosnokedli4 kérdése:

Mit csináljak a vadhússal?

Figyelt kérdés

Van a füleimbe összesen 6 lyuk, abból 2-t piercinges lőtt, 4-et egy barátnőm szúrt nekem(nem kellett volna, tudom).

Egy idő után elkezdett vadhús nőni néhányra, de a tetran kenőcstől eddig mindig elmúlt pár nap alatt anélkül hogy kiszedtem volna.

Na most két lyukon is nőtt elég nagy vadhús, kezeltem tetran kenőccsel ahogy mindig, de csak egyre nagyobb lett, mostmár nagyjából egy hónapja kiszedtem az összes fülbevalómat, és kezelem tetrannal, de nem akar múlni egyik sem, mit tudnék csinálni?



dec. 26. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Pl. sebész orvosnak megmutatod. Ne kezeld összevissza.
dec. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A tetran a lehető legrosszabb, amit használhatsz. Zsíros krém, jobban árt, mint használ, nem kell bedőlni a sok idiótának, aki ezt promotálja.


Ha kicsit jobb állapotban van, érdemes megpróbálni octeniseptet, fültisztító pálca végét lefújod vele, majd a lefújt pálcával szépen óvatosan áttörölgeted a vadhúst, ez ismételd meg reggel és este, többször nem kell, mert az is ártalmas rá, de általában napi 2 alkalommal visszahúzódik a seb.


Ha kicsit rosszabb, akkor kezeld le hidrogén peroxiddal, azt gyógyszertárban lehet kapni.

dec. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Lehet keloid. Az pedig csak nőni fog. Menj el sebészhez.

Nem tudom itthon hogyan kezelik, de külföldön a leszedés után sugárkezelést adnak, hogy ne nőjön vissza.

dec. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Octeniseptet is probaltam, azzal sem mult el, akkor megprobalom a hidrogen peroxidot, ha az se segit akkor sebesz, koszonom a valaszokat
dec. 27. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!