Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezen hogy tudok változtatni?

Ezen hogy tudok változtatni?

Figyelt kérdés
Nyár óta nagyon félek minden olyan dologtól ami a halállal kapcsolatos. Régen nem volt ezzel gond mostmár az emeletre is félek feljönni. Ha látok egy filmet amibe bármi olyan volt, hogy pl valaki felrobbant (nem horror) akkor tökre félek. Hittan órán ha beszélünk valami mennyrol megijedtek. Tudom hogy egészséges lány vagyok, de ha elkap egy ilyen gondolta akkor tokre bepanikolok. Meditalok meg minden de neha nagyon rossz. És légyszi ne olyanok írjanak hogy így is egyszer meghalsz stb. Bocsi a helyesírásért siettem:(

dec. 27. 20:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Szüleimmel beszélgettünk néha róla(akkor jobb) de nem akarom őket folyton ezzel untatni
dec. 27. 20:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Szuper hogy a szüleiddel tudtál erről beszélni. Szerintem kérdezd meg őket hogy tudnál e járni akár az iskolapszichológushoz akár gyerekpszochológushoz. Ki tudná deríreni hogy ez mitől van es hosszútávon együtt tudnátok ezen változtatni
dec. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez valami trauma.-Főleg ha eddig nem féltél,csak Nyár óta. Nem ért valami yesmi a Nyáron?? - Ha nem, akkor nem tudom hogy mitől van., De ha ért, akkor attól van,-és trauma.
ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
#1 - és ez neked is szól: Kérdező.: Nem az Iskolapszichológushoz kell menni vele!, hanem gyerepszcihológushoz!-Mert jobb!
ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!