Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az este keményre sikerült...

Az este keményre sikerült picit. segítene valaki?

Figyelt kérdés

Iszom a vizet de nagyon hányingerem van, kiengedjem, vagy próbáljam meg benntartani?

Mikor hazaértem beiktattam egy taktikai hányást.

Sok mindent olvastam, nagy a káosz. Nem első berúgás de ilyet még nem éreztem.



dec. 28. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sétálj egyet a friss levegőn.
dec. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ideje, hogy végleg le tedd az alkoholt. Már ha nem akarsz azokhoz tartozni akik az utcán fetrengve maguk alá csinálva fekszenek önkívületben. Ugyanis efelé tartasz. A te életed. Itt az ideje, hogy megállj. Később már nem fogsz tudni.
dec. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem iszom rendszeresen, mikor bál van csak akkor borozunk a fiúkkal. Évente 3-4 alkalom
dec. 28. 12:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hígított gyümölcslevet igyál vagy sport italt. Apró kortyonként. Plusz 1 dl hideg, szénsavas kólát.
dec. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj gyömbéres oldatot. A benne található gingerol rendkívül hatékony gyomornyugtató hatással rendelkezik.
dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Életmentő, köszönöm!
dec. 28. 17:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Savanyított káposzta vagy kovászos uborka (leve), magyarán, amiben sok a tejsav, az képes semlegesíteni a mérgező acetaldehidet.
dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Most akkor sajnálnunk kell? Önszántadból iszol, aztán másnap meg itt panaszkodsz. Magad tehetsz róla.
dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Zacher Gábor szerint a dehidratáltság okozza legjobban a tüneteket, ugyanis az alkohol szárít. Ezért a tiszta, szénsavmentes ásványvizet javasolja! Gyakran kell inni (kb. félóránként/óránként 1-2 pohárral), még akkor is, ha emiatt sokat mész el pisilni!
dec. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!