Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hüvelytablettát nyelt már le...

Hüvelytablettát nyelt már le valaki?

Figyelt kérdés

Vettem 1 doboz Beliema Effect Plus tablettát a dm-ben, nem tudtam, hogy a hüvelybe kell felhelyezni, a dobozra pedig nem írták rá ezért lenyeltem és mivel baromi hülye vagyok ezért csak később olvastam el a betegtájékoztatót.

Járt már valaki így? Nincs semmi bajom de nem tudom, hogy okozhat-e bármi problémát.



#hüvelytabletta #Tabletta lenyelése
dec. 28. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod de nem fog hatni. Viszont szerintem várd meg amíg kitisztul a gyomrodból utána használd rendesen
dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél be aktiv szén tablettát,amúgy ilyen hatóanyag van szájon át alkalmazható a segédanyag lehet probléma.
dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 qborka ***** válasza:
23%

A termékleírásban szerepel, hogyan kell használni.

Illetve ennyire buta nem lehet valaki,hogy nem tudja,hogy a hüvely tabletta mégis hová helyezendő...

Azt valahogy jobban el bírnám képzelni,hogy már ágyban vagy,amikor kibontod,van melletted egy pohár víz,már nagyon álmos vagy és rutinból lenyeled vízzel...de hogy tudatosan... 😭🤣😳

dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3 én volt hogy reflexből bekaptam a kutyám gyógyszerét mert ő is szed meg én is 😂
dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Maximum kis hasmenés lehet tőle, de mivel már beszedtél egy dobozzal belőle, és eddig nem volt, nem lesz semmi bajod, bár az eredeti célt nem éred így el vele.


Legközelebb a hüvelytablettát a hüvelyedbe helyezd, oda való 🤗

dec. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!