Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mióta be oltottak a korona...

Mióta be oltottak a korona vírus ellen ,állandó köhögéses légúti hosszan tartó betegsegeim vannak ami nem múlik el akar hónapokig se ,előtte soha ilyen nem volt ,tapasztalt valaki hasonlót ?

Figyelt kérdés
dec. 29. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Ez a szövődménye.Köszi fidesz.
dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én olyan választ szeretnek aki hasonlót tapasztalt .Egyebkent ez nem a Fidesz miatt volt Ausztriában élek ott kötelező volt az oltás.
dec. 29. 20:50
 3/9 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi de ami engem érdekel az az hogy ez mitől van??Regen 1 hét betegség és utána minden ok volt ..most viszont hetekig ugyanaz a szar köhögés de szinte hányasig és orrfolyas mintha nem tudnék rajta túljutni …
dec. 29. 21:22
 4/9 anonim válasza:
100%
Én pont az ellenkezőjét tapasztalom. Korábban menetrend szerint beteg voltam ősztől tavaszig többször is, hetekig tartó köhögés, torokfájás, rossz közérzet, a covid oltás óta max. nagyon enyhe tünetekkel pár nap alatt átvészelek bármilyen szezonális vírust.
dec. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem dohányzol véletlenül? Nekem dohányzó, illetve arról leszokott ismerősök tapasztaltak hasonlót.
dec. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Soha nem cigiztem
dec. 29. 22:47
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekem semmi ilyen bajom nem volt. Úgyhogy mégsem az oltással van a baj, hanem veled.
dec. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó igen meg Veled de jó nagy😅😅
jan. 6. 17:11
 9/9 anonim ***** válasza:

9.

Ez gyenge volt, tudsz te ennél jobbat is.

jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!