Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőr hámlasztó szérum jót tesz...

Bőr hámlasztó szérum jót tesz a bőrnek ha nem durván pattanásos?

Figyelt kérdés
Az én arcom tele van pattanásokkal, amik nem pirosak meg alig láthatóak, de mégis elszerettem volna érni, hogy szép sima legyen. Vettem rá La roche posay hámlasztó szérumot, mert elég jót hallottam róla, és mióta használom pár nap után viszketni kezdett az arcom két helyen oldalt, és kiütéses lett. Még az is lehet, hogy azért mert fényvédőt nem használok hozzá, pedig ajánlott, hogy ne legyen érzékeny a bőröm. De ettôl eltekintve szerintetek nem lesz baj ha hámlasztom az arcom?

dec. 29. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A hámlasztás jót tesz a bőrnek, eltávolítja az elhalt bőrsejteket többek között. Keress másikat, ha ettől kiütéses vagy.
dec. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 qborka ***** válasza:

Nem kell mindennap használni,főleg nem,amikor először használod.

Hidratáló krém mindenképp kell felé, másnap fényvédő.

dec. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem a hámlasztótól kell várni, hogy eltüntesse a pattanásokat mert nem arra való. Ha minden nap használod akkor csak tönkremegy a bőröd és valószínű emiatt is jönnek már elő újabbak. A pattanást milliónyi dolog okozhatja, ha valami belső probléma akkor amíg az nincs megoldva külsőleg hiába kezeled a bőrödet, nem lesz javulás.

Viszont ha a bőrtípusod "velejárója", akkor van a legegyszerűbb dolog mert a megfelelő termékekkel szépen lehet kezelni. Ajánlani nem fogok semmit mert látatlanban nem lehet, főleg nem felelősséggel. Keress fel egy jó kozmetikust aki diagnosztizál és segít személyre szabott rutint összeállítani. Ezt így, ilyen platformon és ilyen formában nem lehet.

jan. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Az én bőrömet eddig egy termék sem javította eddig. Ezek csak illatosított löttyök
jan. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 qborka ***** válasza:

4/4 megkérdezhetem,miket használtál eddig? Nem lehet,hogy csak nem összeillő termékeket vagy nem a bőröd igényeinek megfelelő termékeket használsz.


Egy arckrémbe, szérumba,lemosóba az illat teljesen felesleges,akár allergizálhat is.Ezeknek nem kell,hogy illatuk legyen,sőt ..


Az illatozás a parfüm/ edt/testpermet dolga, nem pedig amit az arcbőrre kenünk.


Illetve nem feltétlenül a drága termék a jó.

jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!