Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon félek?! 20/L

Nagyon félek?! 20/L

Figyelt kérdés
Nem tudom lenyugodni már napok óta..nagyon félek hogy gége/torok rákom van..jövő héten megyek dokihoz fül-orr-gégészhez de addigra félek bedilizek. Nem rég voltam amugy dokinál de nem vizsgált ki jol,gége tükrözést pedig nem csinált, már egy ideje fáj,szúr a torkomban az izom,idegszál vagy csont nem tudom pontosan mi okozza a kellemetlen tüneteket..de pár napja rosszabodott,iszonyuan fáj az állam alatti rész és a légcső alatti rész ahol van az a csont ami ki áll a tüdő felett..nem tudom hogy mondják neki..maga a csont mintha fájna a torkomban,pár hete gombócérzésem volt,igaz sokat voltam megfázva,beteg az utóbbi időkben..az egyik oldalt hátul a nyirokcsomóm meg van duzzadva,sokszor volt böfögő érzésem is..szájsebésznél is voltam nem rég mert nem stimmelt a számban se valami de a nyelvem alatt egyik oldalt van egy kisebb duzzanat rég..elég gyakran van száraz köhögésem. Igaz,hipohonder vagyok és nagyon szorongásos beteg…semmi káros szenvedélyem nincs(dohányzás meg ilyenek..),mikor köhögök és oda teszem a torkomra a kezem érzem mintha pattogna valami. Nyomásra érzékeny a torkom nagyon..borzasztóan félek. A mandulámon is észre vettem egyik oldalt egy valami kinövést és mintha az a mandulám duzzadt lenne. Már ma a fülembe is fájt kicsit.

jan. 2. 02:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Van hogy az orrom is vérzik kicsit meg flegma van a torkomban néha
jan. 2. 02:14
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondol arra, hogy eddig, amikor valami nagyon halálos dolgot találtál magadon, minidg bebizonyosodott, hogy nincs igazad, és csak valami apró semmiséget néztél el. Az nem baj, ha elmész orvoshoz, legalább megnyugszol, hogy tényleg nincs semmi komoly bajod, de addig is: a tüneteid ezernyi ártalmatlan apróságtól is lehetnek. Egyszerű bakteriális megbetegedés is okozhatja az általad leírt tüneteket.
jan. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!🥺❤️
jan. 2. 02:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen! ❤️❤️
jan. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű kis torokgyulladásod lehet,de azért jó,hogy elmész fül orr gégészetre. Ha nem csinál gégetükrözést,szólj a dokinak,hogy tükrözze meg a torkod,gégéd.Nekem mindig megcsinálják a tükrözés is ha odamegyek.Hasonló torokproblémáim vannak nekem is.

Fotózd le a torkod,amin az egész garatod látható.

jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amugy ez elott szedtem sok gyogyszert,antibiotikumot is
jan. 2. 18:45
 7/9 A kérdező kommentje:
Mostanában nagyon fáradtnak érzem magam de az lehet a szorongastol is
jan. 2. 18:50
 8/9 A kérdező kommentje:
Mostmár attól is félek nehogy szájrák legyen..mert leukoplákia féle is van a nyelvemen
jan. 3. 01:02
 9/9 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál,semmi komoly🥰
jan. 4. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!