Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már elég régóta fáj a derekam...

Már elég régóta fáj a derekam jobb oldala van amikor jobban elő jön és akkor ha lehajolok az is nagyon fáj de most a napokba akkor fáj amikor ülök, nem tudom hogy van de ha megnyomom sehol se fáj csak akkor ha úgy mozdulok vagy ülök egy idelye.?

Figyelt kérdés
Nem csomós meg semmi,nem tudom mi lehet ez .?
jan. 5. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
A gerincoszlop csigolyái között levő valamelyik porckorongnál lehet a baj, az onnan kilépő ideget nyomhatja a szétlapult porckorong kiboltosult része ill. az ilyen idegeknél kis vírusfertőzés hatására apró ideggyulladás is felléphet (különösen kis felsőlégúti fertőzés vagy herpeszes fellobbanás esetén). Diklofenák tartalmú gyógyszer segít (1-2 napra) Voltaren és hasonlók.
jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet simán csak rossz tartás és mozgásszegény életmód miatt is. Nekem is volt már ilyen. Torna, jóga, masszázs segít, ha ez a baj.
jan. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!