Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Higgyek az orvosnak?

Higgyek az orvosnak?

Figyelt kérdés

Hasi ultrahangom negatív, amit szerdán csináltak. Hasi fajdalmaim voltak, és étvágytalanság.

El higgyen az orvosnak, hogy minden okés? Félek a betegségektől, vérképem is jó, 7 orvosnál voltam. Mégis félek, ez beteges már?



jan. 7. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Igen, beteges.
jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Voltam háti röntgenen, lumbagot találtak, a gyógyszer hatására elmúlt a fájdalom. Aztán voltam hasi ultrahangom, nőgyógyásznal, vérkép is jó, több háziorvosnál. Mégis felek a betegségektől. Hipochonder vagyok? Keressek fel egy szakembert?
jan. 7. 21:21
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

Ugyan itt a parod azaz én :D enis ezt csinalom.

Feszt szorongok valami szaron,ami nincs.

Aztán rájövök lenyugszok és kezdem elorol a tuneteket

Produkalom vizsgáltatom semmi baj örülök és kezdem elorol.

Ördögi kor,én nem mentem szakemberhez mert úgy vagyok vele vagyok én már elég bolond nincs szükségem erre

Nem unatkozom

jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Minden nap már más faj… annyira idegesítő , nem tudok már hova mennem. Egyszer a Bordám faj, kezeim, lábak… 7 orvosnál voltam élsz elmúlt másfél hétben. Unom. Nem bírom már .
jan. 7. 21:26
 5/13 A kérdező kommentje:
Menni*
jan. 7. 21:26
 6/13 A kérdező kommentje:
Már* bocsi csak a telo állandóan javít.
jan. 7. 21:27
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A 7 orvos között pszichiáter is volt? Ha az még kimaradt, akkor érdemes lenne felkeresned egyet. Ő szerintem tudna neked diagnózist adni.
jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%

Ugyan így vagyok :D én vagyok a szorongos valaszadoo

Nyugi én minden percen újat talalok ki szívem figyelem stb

Tiszta orulet ha van kedved írj rám :)

jan. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%
Higyjél a nokedlinek, kiscsillag!
jan. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Sose legyen nagyobb bajod az életben! Ha olyan helyzetben lennél kérdező, mint én, szerintem be is csavarodnàl...
jan. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!