Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet még venni Walkmaxx...

Lehet még venni Walkmaxx jellegű klumpát valahol?

Figyelt kérdés

Sziasztok,tudtok Walkmaxx jellegu kenyelmes klumpat jo aron??Eü.ben dolgozom,sokat talpalok..


Kb .5 eve vettem,azota nyuzom,sarokfajdamam volt,h

hasznalt.

De szomoruan lattam,hogy a bolt megszunt ahol vettem,jó áron volt anno,akciosan.

Az oldalukon mar par db cipő van csak,onnan mar nem rudok rendelni.



jan. 8. 09:29
 1/4 anonim válasza:

Szia! Én is hordtam itthon még jó pár éve walkmaxx-ot. Én sem tudtam venni, de Batz-ot vettem helyette és ezzel is ugyanúgy meg vagyok elégedve… Nem tudom ismered-e márkát vagy esetleg kolleganődnek van-e, de szerintem rosszabbul nem jársze vele. Annyi, hogy szerintem mindenképp próbáld meg, hogy jó-e a méret, mert nekem 2 számmal nagyobb kellett, mint amekkorák az átlag cipőim…


Ha esetleg kérdésed lenne írhatsz privátot

jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi.Azok eleg dragak,nem?

Van valami jo oldal,ahol olcsobban meg lehet rendelni?

jan. 8. 20:55
 3/4 anonim válasza:

Sajnos igen, tudok róla…


Facebook marketplace-n szoktam néha látni új méretproblémásokat olcsóbban máshol sajnos nem.


Néha-néha ünnepekkor amúgy van akció én is akkor rendeltem őket. Esetleg, ha nagyon sűrgős lenne neked 1db új van, ha érdekes lehet, de nem szeretném eladni…

jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A batz klumpákat én is csak ajánlani tudom. Fiatalabb vagyok, mint aki klumpákat hordjon, de anyumnak az volt mindig és hozzászoktam…


Annyi, hogy nekem batz klumpából csak a tűzpiros tetszik, ami fc10 modellbe van talán, de azt nagyon szeretem

jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!