Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen otthoni papucsot...

Milyen otthoni papucsot ajánlanátok talpfájdalom enyhítésére? Ha órákig állnom kell, nagyon megfajdul a talpam.

Figyelt kérdés
Ezeket ajánlották egy csoportban, viszont azzal nem vagyok tisztában, ténylegesen használnak-e:Walkmax, Waldlaufer, Crocs klumpa.

2021. jan. 24. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen a márka fog ebben segíteni. Legyen egy kis sarka, ne olyan teljesen lapos, vagy vegyél egy szendvics szerkezetű talpbetétet, és rakd bele egy cipodbe ami kényelmes és hord otthon is.
2021. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Crocsot ne, nekem attól mégjobban fájt. Nagyobb patikákban van olyan ortopéd papucs ami a sok állást hivatott könnyíteni. Nekem rengeteget segített amit ajánlottak, bár már egy ideje nem kellett így nem emlékszem a konkrét márkájára
2021. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Készíttess egyedi talpbetétet.
2021. jan. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lúdtalpad nincs vagy egyéb elváltozás?
2021. jan. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,azt kifejtettem, hogy lúdtalpas vagyok
2021. jan. 28. 17:51
 6/7 A kérdező kommentje:
*Kifelejtettem
2021. jan. 28. 17:52
 7/7 anonim ***** válasza:
neked mennyire súlyos kérdező? nekem semmi boltozatom sincs, full lapos a talpam. Igazából nekem egyik papucs se jó, kivéve a birkenstock pár óráig, de ha lehet otthon is zárz cipőben vagyok, hogy tudjam a betéteket hordani, máskülönben iszonyúan fáj tíz perc után
2021. jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!