Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fordul fel mindentől a...

Miért fordul fel mindentől a gyomrom?

Figyelt kérdés

1 hónapja korházba kerültem mert folyamatosan hányingerem volt, refluxot diagnosztizáltak de a stressznek is köze volt hozzá. Miután kijöttem a szüleim elvittek pszichológushoz utána jobb is lett az állapotom nem émelyegtem, gombócot sem éreztem a torkomban. Viszont most karácsony után megint előjött de már enni/inni nem tudok mert sőt már normálisan nyelni sem. Mindentől undorodom. Nem megy le egyszerűen nehéz lenyelni. Mindig eszembe jut valami undorító dolog. Ne kérdezzétek én sem tudom miért. Hányingerem van folyamatosan de nem hányok. Bármit undibbat meglátok egyből elkap a rosszullét. Nagyon hányásfóbiás vagyok egyébként.

Nem lehetek terhes!!!!!


jan. 8. 15:32
 1/10 A kérdező kommentje:
szerintetek ez lehet a sok stressztől?
jan. 8. 15:40
 2/10 anonim ***** válasza:
99% attól van.
jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Hú, ez nagyon nehéz lehet. Annyit tudok javasolni, hogy több orvost is keress meg, több helyre is menj el, ahol kivizsgálhatnak. Ne vedd készpénznek egyiket sem. Persze lehet igazuk, de amilyen az egészségügy, simán félrediagnosztizálhatnak, és ez azért lehet komolyabb egészségügyi probléma jele is.

Szóval én elmennék lehetőleg 3 különböző helyre, hogy mit mondanak. Ha mindenhol ugyanaz jön ki, akkor sanszos, hogy az igaz. Mielőbb kellene, mert ha véletlen kórházba kerülnél súlyosabb tünetekkel, ott aztán még jó eséllyel jönnek a kórházi fertőzések, ami veszélyesebb bárminél.

Bár azt mondod, a pszichológus után jobb lett. Szerinted attól lett jobb, vagy ez csak véletlen egybeesés? Ha úgy érzed, hogy attól lett jobb, akkor menj el újra hozzá. Ezt próbáltad már?

Drukkolok, hogy jobban legyél.

jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen a pszichológustól lett jobb. Sok olyan dolog volt amit nem tudtam elmondani senkinek és az utóbbi időben eléggé szar volt minden. Járok folyamatosan de ugye most, ünnepek miatt nem volt lehetőségem. Köszönöm szépen!😊
jan. 8. 16:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Kívánom, hogy kapj szakszerű segítséget akkor pszichológustól. Illetve egy jó barát, akiben megbízol, még fontos lenne. A ki nem mondott dolgok igenis meg tudják betegíteni az embert mentálisan és fizikailag is. Fontos, hogy legyen valaki, akivel megoszthatod a problémáidat is.
jan. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Látásod rendben van?
jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen, azzal nincs semmi baj.
jan. 8. 17:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy karácsonykor többet ettél, mint egyébként, és ettől fellángoltak a refluxos tüneteid.

A szádban kesernyés, vagy savanykás ízt nem érzel, főleg reggel?

jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
direkt figyeltem karácsonykor erre mert gondoltam rá. szilveszterkor viszont ittam alkoholt.
jan. 8. 19:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Az nem tett jót, de már rendbe jöhetett volna.
jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!