Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom mit tegyek? Folyton...

Nem tudom mit tegyek? Folyton szorongok, rosszul vagyok, félek mindentől, pánikrohamaim vannak, fáj a gyomrom, mindig fáradt vagyok és szomorú és úgy érzem vége az életemnek, van. Irtak fel antidepresszánst de nem mertem beszedni.

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok és ha kijönne valami mellékhatás nem tudnék kihez forduli. Félek nem tudnék bemenni dolgozni és akkor az állásom is elveszítem és utcára kerülök. Így is megijedek minden testi tünettől és kétségbe esem. De azért a munka még megy valahogy ha nehezen is. Nekem nem ok nélkül van ez az egész. De nem tudom egyedül megoldani a dolgot. Pszichológus meg terápia semmit nem segített. Már semmi kedvem beszélgetni egy idegennel a bajaimról csak rosszabb ha vissza kell emlékeznem és megrémítenek mikor szörnyülködnek vagy sajnálnak mások. A gyógyszer helyettesítheti a szeretetet meg a törődést és megértést ami tudom meggyógyítana de azt nem lehet venni a patikában?

2020. júl. 2. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Hány éves vagy? Család? Barát? Szülők?
2020. júl. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
40. Nincsenek.
2020. júl. 2. 18:12
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

Próbáld valahogy önbizalmat szerezni és orvosolni a poblémáid valamint lépj ki a komfort zónából.

Kezd el sportolni valamit 40 évesen sincs késő. Járj el olyan helyekre, ahol lehet ismerkedni, barátokat szerezni.

2020. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez mind nem megy. Nem bírok menni sehova mert mindig rosszul vagyok meg fáradt. 35 fokban megmozdulni sem bírok nemhogy sportolni. Mikor hűvösebb volt mozogtam amennyit tudtam de túl sokat nem segített.
2020. júl. 2. 19:20
 5/12 anonim ***** válasza:
36%

Hát pedig nem szabad az embernek elhagynia magát.

Tudom nem egyszerű mentális problémával ezek a dolgok, de nem testileg vagy kifáradva hanem szellemileg.

Vagy ha fizikailag megterhelő munkát végzel akkor fizikailag is.

Van párod? Járj olyan helyekre ahol van lehetőség ismerkedni. Tölts le valami társkeresőt. Én ismerek olyan embert aki 60 éves és fent van tinderen.

Ne legyél egyedül a negatív gondolotaiddal. Senki nem fog tudni segíteni csak te saját magadon. Fejben dől el minden. Ha nem segít a gyógyszer akkor fejben vagy gyenge. Erősítsd magad. Biztos van olyan álmod amit még nem valósítottáleg. Esetleg lépd meg amit sose mertél. Menni kell előre és harcolni nem feladni.

Lehet a munkahelyi légkör is lehúz amiben vagy.

2020. júl. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bocsi de oda sem figyeltél mit írtam az irományod alapján. Fogalmad sincs miről van szó mert csak magadra figyelsz. :/
2020. júl. 2. 20:24
 7/12 anonim ***** válasza:
19%

Nem tudom mi lehet az az ok amit nem tudsz egyedül megoldani. Ha nem megy egyedül kérj segítséget.

Mentális problémát neked kell legyűrnöd saját magad.

Ha valami szervi betegség okozza akkor menj el orvoshoz.


Törődésre és megértésre vágysz ezt max egy társ tudja megadni, ha nincs családod.


Nem tudom mi lehet az a probléma amit nem tudsz megoldani egyedül és külső segítséggel sem.

Trauma vagy szervi betegseg miatt alakult ki?

2020. júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ha nem tűnt volna fel épp segítséget kérek. :)

Bár látom, hogy ez is reménytelen.

"Lépd át amit sosem mertél" ez kb az erkély korlátja. Gondolkozom rajta egy ideje. :D

2020. júl. 2. 20:53
 9/12 anonim ***** válasza:
37%

Pedig itt nem fogja neked senki leírni a tutit.

Magadban kell rendezni a dolgokat.

2020. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pfff. Nem mondod? Ezt a válszt nyugodtan megspórolhattad volna.
2020. júl. 3. 10:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!