Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Energiaital vagy koffeintabletta?

Energiaital vagy koffeintabletta?

Figyelt kérdés

A következő 2 hetem hajtósabb lesz az államvizsga és a munka miatt, amúgy nem akarok egyikre sem rászokni, viszont szükségem lenne 1 kis mentális löketre amikor a tanuláskor már elkezdek fáradt lenni.


Melyik hatékonyabb illetve melyik az amelyik kevésbé káros?


jan. 9. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Kávé.
jan. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretem sajnos :D
jan. 9. 11:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Koffeintabletta sztem.
jan. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem fogyasztok koffeint, és ezért már egy nagyon kicsi adag koffein is úgy hat rám, mint másra egy normál kávé. Étcsokit szoktam enni ilyen esetben.


Amúgy ha 2 hétig kell, igazából mindegy melyik. Energiaitalból van, aki szerint rosszabb, ha taurin van benne (koffein helyett), ezt meg tudod nézni az összetevőknél. Az energiaitalnál megteheted, hogy szükség szerint osztod a dózist (felet, negyedet iszol, ha az is elég), a tablettánál ez nehézkesebb.

jan. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
koffeintabletta, én is azt szedem. Egyenletesebb a felszívódása is, hosszabban hat és nem is dob meg annyira. Mellesleg az energialötyi tele van minden más egészségtelen sz.rral... a koffeintabletta meg csak koffein.
jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Koffeintablettát még sosem szedtem, így arról nem tudok nyilatkozni. Az energiaitaltól rövid ideig ható pörgés lehetséges, de utána, amikor kiment a hatása van hogy rosszabb, mint előtte (legalábbis nálam). A minőségi 70-80%-os étcsoki is jó opció, megeszel pár kockát és az is ad egy kis löketet.
jan. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Energiaital helyett inkább igyál normál kólát.

A cukor is felpörget.

Nekem anno bevált vizsgaidőszakban.

A koffeintablettát nem is próbáltam.

Nálam a kávé nem játszott mert okádok az ízétől.

jan. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!