Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Koffeintabletta vagy esetleg...

Koffeintabletta vagy esetleg van más gyógyszertárban kapható készítmény ami segítene? A többi lent és szívesen fogadok tapasztalatokat

Figyelt kérdés
Sajnos olyan helyzetben vagyok hogy ebben a félévben elég sok órám van és úgy 3 óra távolságból járok be az egyetemre. Ezzel semmi baj nem lenne mert 3 éve így csinálom de idén több óra van és sok a korai óra ami miatt kevés időt tudok aludni és sajnos az órákon megesik hogy azért kell küzdeni hogy ne dőljek előre hogy úgy mondjam. Ettől függetlenül megmarad az óra tartalma csak enyhén kellemetlen a dolog... a fenti készítmény esetleg segítene hogy jobban sikerüljön koncentrálni?
2018. febr. 24. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Inkább szedj ginko biloba tablettát. Én olyat.vettem amiben b vitaminok és cink is van. És frissebbnek érzem magam. Állítólag tanulásban is segít mert javítja az agy vérkeringését. Dm-ben lehet kapni.
2018. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!