Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hosszú távú negatív...

Milyen hosszú távú negatív következménye lehet, ha minden héten berúgok?

Figyelt kérdés
Többnyire hetente 1x, ritkábban 2x be szoktam rúgni úgy, hogy másnap nem emlékszem a történtekre. Van hogy hányni is szoktam aznap este. Rövid italokat: vodkát, pálinkát, Unicumot, Jagermeistert, Hubertust szoktam inni, illetve mellette sörözni (6-8 sör / alkalom). A hét többi napján nem iszok, hétfőn vagy kedden szoktam (ritkábban mindkét nap), utána nem szoktam.
jan. 10. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszer kilépsz a busz elé féktávon belül, mikor se látsz, se hallasz.

Mire jó annyira berúgni, hogy aztán úgysem emlékszel belőle semmire már sem akkor, sem később? Ha úgy vesszük, - mivel nem emlékszel rá - még azt sem tudhatod, hogy egyáltalán jó volt-e, érdemes-e újrázni.

jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én is így vagyok. Állandóan semmire nem emlékszem, össze hugyozom a szobát, és unalmas már állandóan erre kelni. A nagyobb baj hogy ilyenkor télen kifekszem, elterülök - sokszor a detoxba ébredek. Utána meg gyalogolhatok haza mert már nagyon a rokonok/barátok se segítenek egy ilyen rossz alkesznek mint én. Na de hát majd egyszer véget ér az egész..

A lényeg kérdező hogy míg nem emlékszünk sok hülyeséget csinálunk. Ha még nem hagytad el a holmijaid, meg nem kerültél detoxba akkor még lehet nem érted mi ezzel a gáz.

jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szombat esti táncikálásnál ittam meg 1-2-3 hubit, 2:1-es boroskólát és jól voltam. Szerintem nem leszel alkoholista. Majd kinövöd a piás korszakot. Vagy nem. :)
jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3.

Elolvastad te fent az 1.mondatot a kérdés alatt?

jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!