Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinek vették ki felnőtt...

Kinek vették ki felnőtt korában a garatmanduláját? Milyen negatív következményei voltak?

Figyelt kérdés
10 éve küzdök bőrproblémával (pattanások) és a vállam is évek óta fáj. A bőrgyógyász elküldött teljes kivizsgálásra, és a fül-orr-gégész szerint a mandulám okozza mindkettőt, mert folyamatos gyulladásban van, de még éppen határeset, és a laboreredményem is határon van, így ő azt javasolja, hogy vegyük ki. De a környezetemben mindenki le akar róla beszélni, merthogy utána állandóan beteg leszek, fülgyulladásom lesz, nem fogok tudni hideget enni/inni stb... stb... Nektek volt hasonló kellemetlen tapasztalatotok?
2017. aug. 20. 22:44
 1/3 anonim válasza:

Követem


Nekem.is kikell venni de félek

2017. aug. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is kivették.Az volt benne a legrosszabb, hogy sok fagyit kellett ennem, amit szívből utálok. Ha éredekel, adok egy címet, ott megmondják a tutit.
2017. aug. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem kivették 22 évesen,azt hiszem már felnőttnek számítok :D helyi érzéstelenítésben,semmit nem éreztem abszolút nem fájt. Azóta boldogabb az életem két éve már ,de a torokfájást hírből sem ismerem többé:)

Amikor kivették nekem nem tanácsoltak fagyit hiszen az tejes és nem szabad tej terméket fogyasztani. Sokat kellett ennem,erőltetni az evést. Valóban két hétig nagyon fájt,bár olyan volt,hogy 1 nap semmi fájadlom 2. nap pokol . De sok fájdalomcsillapítóval kb semmit nem érzel ,max este rossz amikor kiszárad a torkod első pár korty fáj,de ennyi. Egy szóval nem fog semmi hátrányod száramazni belőle. A pattanást meg szerintem szinte biztos,hogy nem ez okozza.

2017. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!