Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magasság növelése hogyan?

Magasság növelése hogyan?

Figyelt kérdés

Régóta kosárlabdázom, korábban többször is a korosztályos válogatott tagja voltam, azonban sajnos megálltam a növekedésben. 174 cm maradtam. (Szüleim 173 és 185cm) Megmondták, lehetek a legügyesebb labdazsonglőr, ezzel a magassággal semmi esélyem, hogy a NB1es kosaras legyek, még irányítóként sem.

Van esetleg valamilyen természetes magasságnövelő? Szteroidokat, káros anyagokat nem akarok szedni.


jan. 15. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Van. Rögtön az örökmozgó mellett, a fiatalság forrásától balra.
jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Ez teljessn genetikus. Nem tudod befolyásolni
jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zcom09 ***** válasza:
Radikális műtéteket leszámítva, nincs bizonyítottan hatásos módszer.
jan. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg genetika alapján leszel olyan magas amilyen. vannak műtétek kifejezetten erre , nemhiszem hogy Magyarországon lehet ilyet igényelni.
jan. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Menj vissza az időben és hozd össze anyád egy 2 méteres pasival, akkor talán te se leszel ilyen kicsi.
jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Természetes magasságnövelő nincs. Ami van, azt írták előttem, fájdalmas, hosszú gyógyulással és esetleges komplikációkkal járó műtét, ami többmillió forintba fáj. Értem, hogy kosárlabdázol és azért lenne fontos, de ha NB1-es nem is leszel, attól még folytathatod így is.
jan. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha még növésben vagy, akkor a jobb táplálkozás segíthet nagyobbra nőni.

Ha már nem nősz, akkor radikális műtétekkel lehet hosszabbra növeszteni a lábadat, amitől hónapokig vagy talán évekig nemhogy sportolni, de még járni sem tudsz. De utána már magasabb leszel.

jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!