Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magasság növelő hormon,...

Magasság növelő hormon, hogyan növelhetem a magasságom? Orvos milyen esetben írja ki, és, milyen orvosnál kell keresni? 16/f

Figyelt kérdés
Szeretnék nőni egy pár centit, hallottam a magasság növelő hormonról, meg fizetném akár ha kellene..

2017. márc. 1. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Én a fogamzásgátlótól nőttem két centit. De a mellem is nagyobb lett tőle. :)
2017. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van valami más módszer? Hallottam valami GW-ről, Growth Hormon, ami a magasság növelését látja el.
2017. márc. 1. 17:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Várhatnál vele egy kicsit, mielőtt mindenféle mellékhatásokat kell elviselned. Annyira alacsony vagy?
2017. márc. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon alacsony vagyok, így nem szeretnék várni vele, úgy hallottam, hogy 18 évesen "lezárulnak" a csontok így tovább nem tud nőni az ember, még ha növekedési hormonnal is kezelik.
2017. márc. 1. 18:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen magas is vagy?
2017. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
160 cm
2017. márc. 1. 18:21
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

A 160 cm nem számít extrém alacsonyságnak, alacsony de nem annyira hogy kezelésre szoruljon.

Orvosok nem nagyon írják fel, csak kivételes esetekben ahol kimutatható a gond, de az övé a felelősség, így pénzért se teszik.

Endokrinológus foglalkozik hormonokkal és egyébként 25 éves korodig nőhetsz akár. Ha a családban mindenki kb ekkora akkor ne számíts sokra, inkább az elfogadáson dolgozz, ha pedig magasabbak akkor meg várj és még simán nőhetsz.

Én 24éves koromig nőttem pl.

2017. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A növekedés 18 körül befejeződik .Az izomzat,csontozat fejlődik kb 25 évesig .Nem vagy annyira alacsony,hogy a hormon háztartásodba be kellene avatkozni.Az ilyenek mindig valami más kárára történnek ,ezért az orvosok még pénzért sem fognak kockáztatni .Inkább barátkozz a gondolattal,alacsonyabb maradsz esetleg,mint kortársaid .

Alacsonyak a múltban is voltak,és a jövőben is lesznek .

A legtöbb növekedési hormon ,legalább 8 órai éjszakai alvásnál termelődik .Más természetes megoldást 1 orvosi könyvben sem találsz erről .

2017. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
156 cm felett nem adnak hormont.
2017. márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!