Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges testmagasságot...

Lehetséges testmagasságot növelni?

Figyelt kérdés

20 éves férfi vagyok. 170 cm. 14 éves korom óta 2 cm-ert nőttem.

Nagyon zavar a magasságom.

Mivel alacsonyabb vagyok az átlagnál (igen tudom hogy 174 cm kb az átlag, viszont minden barátom 8-12 cm nagyobb nálam), mindig van bennem egy bizonyos kissebségi komplexus, ami szerintem nem alaptalan hiszen a legtöbb lány akivel ismerkedtem vagy nagyobb nálam, vagy ha egymagass/ alacsonyabb mint én akkor mindig megjegyzik, hogy alacsony vagyok. Volt olyan lány aki azt mondta nekem, hogyha felvesz egy magassarkút vagy platformos cipőt akkor magasabb nálam és az instant red flag. De volt hogy csak 4-cm volt magasabb a lány és akkor is szembetűnő volt. Illetve nadrág vásárlásnál is nagyon nehéz megtalálni a megfelelőt. Én szeretem ha bokáig ér, viszont ha addig ér akkor nem bírom összegombolni, ha pedig a csípőmre jó, akkor pedig taposom az szárát. Így is fel kell tűrnöm a nadrágjaim szárát.

14 éves koromban elkezdtem úszni heti rendszerességgel és 17 évesen elkezdtem kondizni is, ha alacsony vagyok akkor legyek széles, viszont ez sem segített sokat, sem a pártalálásban, sem hogy jobban érezzem magam a magasságom miatt. Apukám 175 cm, kérdeztem tőle, és azt mondta hogy 15-16 éves korában már ekkora volt. Olvastam hogy lehet “nőni” pár cm egyenes tartással viszont mindig is figyeltem az egyenes tartásra, szóval ez kilőve. A nagyobb haj és platformos cipő sem segít sokat, szóval ezek is. Lehet még valamilyen gyakorlattal, esetleg valami “titkos szer”. Ha semmi sem használ akkor hallottam a “combcsont eltörős” kezelésről is. Nekem megérné azért a plusz 10 cm-ért.



2023. júl. 31. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezen nem tudsz változtatni, max felveszel te is egy magassarkút :D Viccet félretéve, ha 6 év alatt 2 centit nőttél, akkor nagy valószínűséggel már nem nagyon fogsz. De vigasztaljon, hogy vannak nálad alacsonyabb férfiak is. Keress 150-160 centi közötti lányt, és ha ő felvesz egy magassarkút, még akkor is magasabb vagy. Szóval ez nem akkora probléma, sok az alacsony, cuki csaj :)
2023. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd végig Magyari László imájátol megnő a magasságod

Gyogyulashangja.com elérhetőség hivd fel nézd a videot azonnal nől a magassága ne ijedj meg!


[link]

2023. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet, elszokták vágni a lábszárban lévő csontokat és kb havonta 1 centivel nyújtják. Nekem nem érné meg.
2023. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!