Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen fura formájú afta a...

Ilyen fura formájú afta a szájban normális? (többi lent).

Figyelt kérdés
Pár napja kajálás közben éreztem, hogy kijött a számban vmi, és megnéztem és láttam, hogy felül ilyen lelógós afta -tök furi- a végén fehér pötty van. Annyira nem fáj, mint a sima afta, de azóta eltelt 5 nap, valamennyire és vissza húzódott és nem olyan piros. Szerintetek mitől lehet? Előző nap voltam mamommgraphia-n és az arcomat oda kellett nyomni ahhoz a géphez, ami a sugárral vizsgálja a mellet..remélem nem a sugárzástól lett ilyen a számban..ugye nem???

jan. 17. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Lehet vmi sós vagy csípős étel kikezdte, de elvileg stressz, immungyengeség is előhozhatja. Mondjuk érdekes, mert nekem meg egyszer fogászati röntgen után lett egy csomó kis aftaszerű dudor a szájüregemben... Szóval lehet a sugárzásnak is köze hozzá. De azon mért aggódsz? Majd elmúlik. Én elmentem vele fogorvoshoz, Corsodylt ajánlott rá.
jan. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!:) nem tudom miért aggódom, csak most kicsit megijedtem, remélem elmúlik. Amúgy stresszes is vagyok és meg is vagyok fázva -köhögés,orrfolyás stb. Lehet összeadódott akkor és elmúlik tényleg :)
jan. 17. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!