Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azért növekszik lassan az...

Azért növekszik lassan az érték mert elkaptam a HIV-et?

Figyelt kérdés

Hetek óta tesztelek HIV -re egy Nov 4.-i esemény miatt és így megy felfelé 0.06 , 0.09, 0.10 , 0.11 , 0.12 , itt most ez ugyanaz a teszt de egy másolik laborhálózat : 0.07 , 0.15

Félek az emelkedés miatt , bár az elgondolkodtat hogy a másik laborban a 65- napos teszt 0.07 és elötte szintén máshol (ahol a többit is csinálták ) 0.12

Kérlek ne trollkodjátok el , nagyon parázok.

Tudom pszichológus , elmegyek.



jan. 17. 13:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint csak a 0.07 a másik labor a 0.15 az ahol a többi is van.
jan. 17. 13:20
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Ha volt az esemény után 2-6 héten belül influenza szerű tüneted, akkor esélyes. Ha nem volt, akkor nem hiszem. Amíg nem vagy 100% biztos hogy negatív vagy, addig pedig csak gumival akciózz, csak a biztonság kedvéért.

Remélem minden oké lesz

jan. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már kérdezted.
jan. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__1252683..


Ez is a kérdezőé.

Megkaptad már a válaszokat, azt írtad, kezded érteni. Hát a most leírtak alapján ezt kétlem.

Milyen jó, hogy vannak, akik képesek vagyonokat kifizetni felesleges tesztekért, legalább eltartják az egészségügyet (irónia)! Vagy anoniman tesztelsz mindig? Csináltathatsz egy PCR-t, már megírtam, hol lehet, akkor se fogsz megnyugodni?

jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!