Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epe probléma lehet?

Epe probléma lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon enyhe fájdalmat érzek a hasam jobb oldalán, kissé tompa. Rövid hullámokban jön ilyen 10mp-ként, de tényleg nem mondom, hogy fájdalom lenne, csak érdekelne, hogy mi lehet. Lehet sok zsírosat ettem mostanában? Ha esetleg epekő az jobban fájna nem? Lehet ezzel esetleg csinálni valamit házilag, mielőtt rosszabb lesz? Előre is köszönöm a válaszokat.

jan. 21. 10:39
 1/7 anonim válasza:
54%
Szia! Igaz nem vagyok orvos, ez sok mindentől lehet , azt tudom tanácsolni ha rosszabb lesz vagy nem múlik el nézesd meg egy orvossal, vagy esetleg hívd fel most a háziorvosod és kérdezz rá, az talán megnyugtat! Én olyan vagyok ,hogy minden kis fájdalomra beparázok sajnos, nem tudom te ilyen vagy e , vagy ez mekkora fájdalom amit érzel , de te érzed , és ha leírtad gondolom zavar , én azt tanácsolom hogy mindenképp hívj fel egy orvost , hátha megnyugtat!!!
jan. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igyál egy kis szódabikarbónás vizet vagy kamilla teát. Ha nem múlik vagy erősödik akkor irány az orvos.

Bármi lehet ami az emésztéssel kapcsolatos, de az epekő, epegörcs, epehólyag gyulladás az nagyon nagyon fáj, több női ismerősöm is aki átélte azt mondta, rosszabb mint a szülési fájdalmak 😥

jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mire államiban szakorvoshoz jutsz, eltelik az életed.

Mielőbb menj el magán UH-ra és ott látják, ha gond van, de ha nem akkor is elmondják merre indulj tovább.

Legalabb lesz egy hasi UH leleted a továbbiakhoz.

Még egy magán vérvétel is jól jöhet.

jan. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) egyébként semennyire sem fáj, de a múltban volt olyan, hogy epegörcsöm volt, amikor zsírosabb kaját ettem na az valami kegyetlen volt, azt hittem, hogy kihívon este a mentőt, de ez évekkel ezelőtt volt. Kicsit pihentetem lightosabb kajákat eszek, kamilla tea. Ha nem múlik, vagy rosszabbodik, orvoshoz megyek.
jan. 21. 12:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Te várjal már!

Azt írod, hogy jobb oldal.

De pontosabban?

A bordaíved alatt ezért van epés hesteg?

Mert lehet a féregnyúlványod gyulladása is!

jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
Szakaszos, vagy folyamatos fájdalom? Étkezés után erősödik, vagy éppen hogy megszűnik?
jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teljesen elmúlt már nyoma sincs, valszeg zsírosat ettem, vagy valami olyan kaját. Borda ív alatt konkrétan a jobb oldalamon a hasam jobb oldalán volt a fájdalom egy pontban, de mostanra elmúlt teljesen
jan. 29. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!