Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van állandóan rossz...

Miért van állandóan rossz közérzetem?

Figyelt kérdés

Egy-két hete elkezdődött nálam egy olyan probléma hogy szinte minden nap szédülök és hányingerem van, de az az érdekes higy mindig csak az iskolában jön elő és amint hazaérek semmi bajom nem lesz. Most vagyok végzős és akikkel eddig erről beszéltem szerintük a sok stressz hozza ezt ki belőlem de ,hogy minden iskolanapon rosszul vagyok ez már kicsit aggasztó. Plusz meg vannak gyomorproblémáim is de már sokadik vizsgálatomon vagyok túl és minden negatív és már a doktornő is stresszre gyanakszik. Mit lehetne ezzel csinálni? Esetleg lehet még valami más betegség a háttérben?

Anyukám pajzsmirigy alulműködésre is gyanakszik még



jan. 22. 13:33
 1/2 A kérdező kommentje:
18L
jan. 22. 13:47
 2/2 anonim ***** válasza:
Stressz, és még esetleg kevés vízfogyasztás vagy/és rendszertelen evés is lehet az oka.
jan. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!