Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol lehet legálisan higanyt...

Hol lehet legálisan higanyt vásárolni? Fél liter kellene, de ha literes, az sem baj.

Figyelt kérdés
jan. 23. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
A higany sulyosan mergezo. A goze mar belelegezve is fejfajast, csontrakot okoz kicsi mennyisegben. Ha egy homerot eltorsz a szobadban, az maradektalanul fel kell takaritani, mert artalmas. Vagyis jol gondold meg, kell-e igazan. Gondolom, valami usztatos kiserletet akarsz megcsinalni vele (vasalot ratenni), de keress mas hobbit.
jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 qborka ***** válasza:
91%
Szerintem sehol.
jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1; igen, meg hát ugye jól néz ki.
jan. 23. 12:56
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Legalisan sehol nem kapsz higanyt, meghozza ezert:


[link]

jan. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
te is szavazol ugye kérdező? :D
jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Zcom09 ***** válasza:
100%

Magánszemélyként sehol, ha még találnál is valahol egy vállalatot aki elad kis menyiségben akkor 0,5l kb 300000-400000Ft között lenne.

Vegyél galliumot, az olcsóbb és nem kell kicserélni a teljes telek talaját 5m mélységig ha kiborul.

jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Egyes vagyok, azert erdekelne, ki pontozott le. Es az ervek is erdekelnenek.
jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zcom09 ***** válasza:

Habár én nem értékeltem, feltételezem hogy a csontrákos állítás miatt. Találtak összefüggést egyes nehézfémeknek való kitettség és adott leukémia fajták kialakulása között, de tudtommal a higany nem okoz ilyet. És a National Libary of Medicine sem említ semmilyen ilyen hatást.

Persze elég veszélyes és súlyos neurológia problémákat tud okozni, de rákot nem igazán. (de ha tudsz kutatást ehhez azt szívesen elolvasnám)


Meg valószínűleg a válasz hasznosság értéked is rásegít erre (vagy nem tudom minek hívják ezeket a zöld pipákat válasz fejlécében). Ilyen alacsony jelzéssel általában csak olyanokat látok akik minden lehetséges kérdésnél trollkodnak. Így sokan automatikusan leértékelik őket, hiába részben helyes amit írtál. De ha kivennéd a 2. mondatod egy teljesen jó válasz lenen.

jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!