Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kattogó váll, mi lehet?

Kattogó váll, mi lehet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem webbeteg, és ehhez hasonló oldal, de érdekelne, hátha valakinek volt hasonló gondja...


Az egyik kattog, minden karkörzésnél kattan egyet, de nem úgy, mint amikor valaki az ujjait "ropogtatja" hanem ilyen elnyújtott recsegő (?) Hangja van, több kisebb kattanással. És minden egyes ismétlésnél, tehát nincs olyan, hogy kiroppan és utána egy darabig rendben van.


Ami furcsa számomra, hogy egyáltalán nem fáj, semmilyen fájdalmat nem érzek, még akkor sem mikor fura hangokat ad ki. Emellett, csak az egyik vállamban van. A rossz testartás persze hozzásegíthet, de igyekszem már évek óta tenni ellene és tudatosan odafigyelni a tartásomra, sőt erősítem is az izmaim különféle gyakorlatokkal... Gondolom, ha nagyon rossz lenne a testtartásom, már a másikban is jelentkezett volna valami. Ez viszont már amióta az eszemet tudom fennáll, és nem csillapodik, bármit is teszek.


Nem tudom mire gondoljak, mivel sehol sem találtam ehhez hasonló gondot, orvoshoz meg nem hiszem, hogy annyira fontos lenne fordulni egyelőre (főként, hogy valószínűleg egy év mire sorra kerülök... Mivel úgymond nem sürgős eset). Esetleg a csont deformált és azért ad ki ilyen hangot? Vagy kiskorban alakult valami így? Mivel balesetem sosem volt, se törés se semmi.


Előre is köszönöm, hátha tud valaki okosat mondani :)



jan. 23. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Orvos. Pont addigra kapsz idopontot ha most foglalod le amikkor mar rosszabb lesz es az internet sem segit
jan. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kiskorom óta ilyen, szóval ha közel húsz éven keresztül ilyen volt, nem most lesz rosszabb. De örülök, hogy tudsz olvasni :)
jan. 23. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!