Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért kattog a vállam majdnem...

Miért kattog a vállam majdnem minden mozdulatsor elvégzésekor és mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Oldalemelésnél lehet más szögben is dolgozni, de fekvőtámasznál is éreztem legutóbb. Próbáltam a döntött törzsű oldalemelést hátsó vállra, de szintén kattog, inkább nem is folytattam. Nem fáj, de kellemetlen. Illetve ha rotációs mozdulatot végzek, gyakran roppan.

A gyakorlat közbeni kattogás csak a jobb, a rotációs roppanás vagy kattanás mindkét kezem esetében jelen van.

Van valamilyen szakember, aki segíthet ilyen esetben? Vagy valami különleges gyógytorna?

A térdemen kicsit gyenge a porc, azt próbálom megerősíteni glükozamin+msm+kondriotin, illetve kollagén+hialuronsav kapszulákkal, tehát ízületvédőt is szedek, mégis fennáll a probléma.



2020. dec. 21. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontos diagnózist csak kivizsgálás után tud mondani egy szakorvos, de ha a térdedben bizonyítottan gyenge a porc, az a probléma a válladban is lehetséges.


[link]

2020. dec. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ez ortopédiai vagy traumatológiai vagy valami más probléma? Ortopédián voltam a térdemmel, de az foglalkozik vállproblémákkal is?
2020. dec. 21. 01:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Reumatológia, vagy ortopédia.
2020. dec. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
1-2 honapig szedj izuletvedot. (Nekem az Arthro Guard jott be) rendbe fogja tenni. Nekem is mindenem ropogott.
2020. dec. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja bocs most latom hogy mar szedsz. Milyen fajtat?
2020. dec. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A glükozaminosat a Vitakingtől, a kollagéneset pedig a JutaVittől. Napi 2 tablettát mindkettőből, egyszerre, étkezés közben, ha elfelejtem, akkor utána.
2020. dec. 21. 15:19
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Arthro Guardot probald ki.
2020. dec. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!