Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kattogó/ropogó váll esetén ez...

Kattogó/ropogó váll esetén ez megoldást jelenthet?

Figyelt kérdés

A problémám kb. 1 éve áll fenn, amikor edzeni kezdtem magamat. Ezt követően jelentkezett. Nem tudom, hogy az edzés és ez összefüggésben van-e.

A problémám: Ha felfelé előre felnyomom a bal vállam és azt követően visszaengedem a természetes pozíciójába, akkor kattanó hangot hallok és érzem is, hogy "porc a porcon" (??? nem vagyok orvos) visszacsúszik a helyére a vállam és ha néhányszor megcsinálom akkor már kicsit fáj.


Most alapból nem az a kérdés, hogy miért csinálom ha fáj, hanem az, hogy én elkezdtem újra edzeni és váll edzésnél nagyon gyorsan megfájdul, illetve olyan gyakorlatoknál is, ahol a vállam is kapja a terhelést (pl. fekvenyomás).


Ez milyen jellegű rendellenesség lehet ? Hiányzik valami a váll izületnél és erre kellene szednem valami étrendkiegészítőt, ami biztosítja a megfelelő kenést? Vagy valami speciális tornával hozhatom helyre?


Bocsánat a kissé összevissza fogalmazásért, reggeli szünetem van gyorsan írtam kérlek segítsetek!


2015. okt. 5. 09:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyógymasszőr, gyúró vagy csontkovács kitűnően oldja a ropogás okozta fájdalmakat! Javaslom szakember felkeresését
2015. okt. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!