Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan fordítsam vissza a...

Hogyan fordítsam vissza a napokat?Több éve északai műszakban dolgozom mint biztonsági őr, és jó ideje átáltam már arra hogy északa éljek, és nappal aludjak.

Figyelt kérdés
Eleinte okozott csak problémát, de most már nem. Azonban költözés miatt fel kellett mondanom, és más melót keresni, de egyszerűen nem tudok fent lenni annyit, vagy amennyit szeretnék nappal, mint északa. Igen kellemetlen érzés, és nem segít se a kényszer ébren lét, se a túzott alvás
2009. jan. 4. 02:20
 1/4 A kérdező kommentje:

dolgoztam*


bocsi.

2009. jan. 4. 02:21
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ezek nem segítettek akkor még beválhat az ami nálam. 4 napig nem aludtam, aztán időben feküdtem le aludni. De telefont vagy órát be kell állítani, mert ezek után aludnál vagy 12 órát. De nem szabad fel kell kelni időben. Pár napig 2-3 még nehéz lesz, de sikerülhet.


De ha így nem megy akkor marad az h fokozatosan. Altatóval mindig 2 órával előbb fekszel le. És akkor valamikor be fog állni. Vagy mindig tovább maradsz fent és egyszer annyira eltolódik, hogy este lesz :))


De ha semmi sem segít akkor el kell menned orvoshoz és ő majd segít beállítani a helyes ritmusba.

2009. jan. 4. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nyugtató teák, valeriana lefekvés elött - testvéremnél bevált
2009. márc. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nos, sikerült visszaállnod?
márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!